In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۱۰ - ۸:۲۰ | کد خبر : 26172
 • Print Friendly

  فرماندار بهشهر:

  با تعطیلی چیت سازی اقتصاد بهشهر تعطیل شد

  چیت سازی بهشهر در دهه ۸۰ و بعداز واگذاری به بخش خصوصی در موقعیت ورشكستگی قرار گرفت و متاسفانه عدم نقدینگی مناسب، درآمدزایی ناكافی، سوء مدیریت و مشكلات مالی و... موجب تعطیلی و ركود اقتصادی این كارخانه با حدود ۲ هزار کارگر شد.

  norzad-farmandar5

   

   

  به گزارش شرق پرس فرماندار بهشهر با اشاره به بیکاری دو هزار کارگر با تعطیلی کارخانه چیت سازی گفت: رشد اقتصادی بهشهر در گرو ایجاد فرصت های شغلی جدید و راه اندازی واحدهای تولیدی متعدد است.

   

   

   محمدتقی نورزاد شامگاه چهارشنبه در جلسه کارگره اشتغال بهشهر افزود: واحدتولیدی چیت سازی بهشهر، درآمدزاترین واحدتولیدی در سطح شهرستان بود که با تعطیلی آن، اقتصاد بهشهر تعطیل شد.

   

   

  وی با اشاره به بیکاری دو هزارکارگر با تعطیلی این کارخانه اظهار داشت: تعطیلی این کارخانه شوک بزرگی بر اقتصاد بهشهر و افزایش بیکاری در این شهرستان بود.

   

   

  فرماندار بهشهر با اعلام اینکه برای رونق اقتصادی باید جهادی وارد شویم یادآور شد: در سالی که مزین به فرمایشات رهبری در راستای همدلی و همزبانی ملت و دولت است، همگان باید با تلاش مجدانه در جهت رشد اقتصادی و شکوفایی آن تلاش کنند.

   

   

  نورزاد افزود:  ایجاد زیرساختهای مختلف اقتصادی، ایجاد اشتغال  و رونق اقتصادی از مسائل مهمی است که مود توجه کارگروه اشتغال شهرستان بهشهر است و در این رابطه با تمام توان وارد شده و برای رفع مشکلات اشتغال گام بر می داریم تا شاهد رشد و شکوفایی اشتغال باشیم.

   

   

  وی گفت: فرصت سرمایه گذاری در شهرک صنعتی بهشهر و بنگاههای مختلف اقتصادی برای همه سرمایه گذاران باز است و از وجود سرمایه گذاران استقبال می کنیم تا شاهد کاهش نرخ بیکاری فعلی در سال های آینده و در آمار سال ۹۵ باشیم.

   

   

  به گزارش مهر گفتنی است چیت سازی بهشهر در دهه ۸۰ و بعداز واگذاری به بخش خصوصی در موقعیت ورشکستگی قرار گرفت و  متاسفانه عدم نقدینگی مناسب، درآمدزایی ناکافی، سوء مدیریت و مشکلات مالی و… موجب تعطیلی و رکود اقتصادی این کارخانه با حدود ۲ هزار کارگر شد.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  نظرات در مورد » “با تعطیلی چیت سازی اقتصاد بهشهر تعطیل شد”
  1. سلیمی گفت:

   مدیریتی که براساس تعارف وپسرخاله بازی وباندوجناح وسلیقه فردی… واگذارشودبهترازاین نخواهدشدشماکه مضافابه مدیریت حاکم توجهی نداریدهمچنان براریکه قدرت چسبیده ایدحال انکه فرهنگ حزبی وجناهی اقتضا. میکندجریانی که شکست خوردبایدجهت حفظ منافع عمومی شهربکشیدکنارولی جاخوش کردید…………


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار