In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۸ | کد خبر : 28127
 • Print Friendly

  رئیس جمهور در جمع مردم غرب تهران:

  با شعار و ادای جملات تند مشکلات جامعه حل نمی شود

  روحانی با بیان اینکه مردم به خوبی می دانند با شعار و ادای جملات تند مشکلات جامعه حل نمی شود، اظهار داشت: علی رغم اقلیت کوچکی که بلندگوهای بزرگ در اختیار دارند اکثریت قاطع ملت ایران پشتیبان صلح و آشتی هستند.

  rohani-41

   

   

  به گزارش شرق پرس سفر رئیس جمهور به شهرستان‌های غرب استان تهران (شهریار، ملارد و شهرقدس) در قالب هجدهمین سفر استانی دولت یازدهم صورت می‌گیرد.

   

   

  بر اساس این گزارش، روحانی با بیان اینکه مردم به خوبی می دانند با شعار و ادای جملات تند مشکلات جامعه حل نمی شود، اظهار داشت: علی رغم اقلیت کوچکی که بلندگوهای بزرگ در اختیار دارند اکثریت قاطع ملت ایران پشتیبان صلح و آشتی هستند. همه مردم ایران و مردم استان تهران بدانند مسیر ما به سمت تحقق حقوق ملت ایران و پایان این راه پیروزی پر افتخار برای ملت ایران خواهد بود.

   

   
  وی افزود: علی رغم آنکه دولت در تنگناهای مالی قرار دارد و قیمت نفت کاهش پیدا کرده است، اما با کمک شما مردم بزرگ راه پیشرفت و توسعه کشور را به حول و قوه الهی ادامه خواهیم داد.

   

   
  روحانی تاکید کرد: تردید نداریم که مردم ما با ایمان و تکیه گاه بزرگی که از الطاف ارواح طیبه پیامبر دارند و با وحدت و انسجامشان می توانند به همه اهدافی که دارند نائل شوند. در دو سال گذشته از لحاظ علم و فناوری پیشرفت بالاتری کردیم و در سطح منطقه و دنیای اسلام رتبه اول را دارا هستیم.

   

   
  “این به آن معناست که نسل جوان ما مسیر ترقی  و پیشرفت را طی کرده و خواهند کرد. آمار ما در محصولات کشاورزی از سال قبل بهتر است. امیدواریم روز به روز بتوانیم شرایط بهتری را برای مردم فراهم کنیم.”

   

   
  رئیس جمهور ادامه داد: من در دوران تبلیغات انتخاباتی قول داده بودم که سفر استانی تهران را از غرب این استان آغاز کنم. امروز خواشحالم که به یکی از وعده هایی که دادم، توانستم عمل کنم.

   

   

   

  پارسینه

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار