In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹ - ۸:۳۵ | کد خبر : 28411
 • Print Friendly

  بخشدار یانه سر خبر داد:

  بخشهایی از جنگل های شرق مازندران در آتش سوخت

  نجفی در خصوص آتش سوزی در جنگل ها شرق مازندران گفت: روستای یانسر اگر چه بر اساس تقسیمات جغرافیایی ، متعلق به استان مازندران است اما جنگل های این روستا به بهانه مدیریت واحد ، در اختیار استان گلستان قرار داده شده که در زمان های ضروری مانند آتش سوزی اخیر، مشکلات فراوانی را ایجاد می کند .

  بخشهایی از جنگل های شرق مازندران در آتش سوخت

   

   

  شرق پرس: بخشدار بخش کوهستانی یانسر بهشهر گفت :چند هکتار از جنگل های این بخش کوهستانی به دلایل نامعلوم در آتش سوخت .

   

   

   

  حسین نجفی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد : این آتش سوزی در دو بخش جنگلی این منطقه روی داد و بیش از یک هکتار از جنگل های روستای غلامی و به همین میزان هم جنگل های روستای یانسر طعمه حریق شد .

   

  وی بیان کرد : با کمک و حضور به موقع نیروهای مردمی ، بخشداری ، سپاه و بسیج ، منابع طبیعی و دیگر گروه ها ، آتش جنگل روستای غلامی کنترل و از ادامه آن جلوگیری شد .

   

  بخشدار بخش کوهستانی یانسر بهشهر افزود : از صبح امروز همچنین بیش از یک هکتار از جنگل های این بخش کوهستانی در آتش سوخت اما به دلیل وجود برخی مشکلات ، مهار این آتش سوزی از عهده مازندران خارج و در اختیار استان گلستان است .

   

  نجفی ادامه داد : روستای یانسر اگر چه بر اساس تقسیمات جغرافیایی ، متعلق به استان مازندران است اما جنگل های این روستا به بهانه مدیریت واحد ، در اختیار استان گلستان قرار داده شده که در زمان های ضروری مانند آتش سوزی اخیر، مشکلات فراوانی را ایجاد می کند .

   

  وی ورزش بادهای شدید و گرم را که از ساعات ابتدایی روز جمعه در بهشهر آغاز شده بود را دلیل اصلی بروز این حادثه عنوان کرد .

   

  بخش کوهستای یانسر بهشهر مدت ها است شاهد بروز آتش سوزی های متعدد و کوچک و بزرگ است اما تاکنون حتی یک مرکز اطفای حریق در این منطقه کوهستانی و بسیار بزرگ در این منطقه فعالیت خود را آغار نکرد .

   

  نجفی چندی پیش در گفت و گو با ایرنا تاکید کرده بود امکانات اطفا حریق منابع طبیعی شهرستان برای استفاده در مواقع بحرانی و آتش سوزی های گسترده جنگل های این بخش کوهستانی ، ناکافی است .

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار