In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۲۱:۱۷ | کد خبر : 26648
 • Print Friendly

  بخشیده شدن قاتل جوان بسیجی پای چوبه دار+ تصاویر

  علی نظر دهقانی، پدر شهید بسیجی محسن دهقانی که در سال 89 بر اثر شلیک گلوله از دنیا رفته بود و از حق قانونی خود پای چوبه دار گذشت کرد گفت: شاید خیلی از مردم از بخشش من ناراضی باشند اما امیدوارم این جوان مؤمن شود و به درد جامعه بخورد.

   

   

   

  شرق پرس: زندانی محکوم به قصاص صبح امروز پای چوبه دار، به زندگی بازگشت، اولیا دم بسیجی شهید دهقانی در دقیقه ۹۰ از خون فرزندشان گذشتند.
     

   

  «فرزاد . ی» زندانی محکوم به قصاص که از سال ۸۹ در زندان مرکزی شیراز تحمل کیفر می کرد امروز (۱۶اردیبهشت) پای چوبه دار بخشیده شد و به زندگی بازگشت.

   

  وی همزمان با ایام ماه رجب المرجب و با رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات یافت و خانواده اولیای دم بدون هیچ چشم داشتی از حق خود گذشتند و اظهار امیدواری کردند که این زندانی پس از آزادی فردی مومن، صالح و وظیفه شناس در جامعه باشد.

   

   
  علی نظر دهقانی، پدر شهید بسیجی محسن دهقانی که در سال ۸۹ بر اثر شلیک گلوله از دنیا رفته بود و از حق قانونی خود گذشت کرد و گفت: شاید خیلی از مردم از بخشش من ناراضی باشند اما امیدوارم این جوان مؤمن شود و به درد جامعه بخورد.

   

   

  بخشیده شدن قاتل جوان بسیجی پای چوبه دار+ تصاویر

   

   

  edam-bakhshide5

   
  وی افزود: مسئولین زیادی برای رضایت به منزلم مراجعه کردند اما راضی نمی شدم یک مرتبه دلم راضی شد و فقط به خاطر معامله با خدا و امام حسین (ع) از حقم گذشتم و به خاطر پول و اشخاص این جوان را مورد عفو قرار ندادم بدون هیچ چشم داشتی فقط با خدا معامله کردم.

   

   
  پدر شهید محسن دهقانی ابراز امیدواری کرد: امیدوارم جان دوباره به این فرد بخشیدیم فردی مومن، صالح و وظیفه شناس در جامعه باشد که مردم منطقه خشت از این گذشت من ناراحت نشوند و از او به خوبی تعریف کنند.

   

   

  زندانی «فرزاد . ی» نیز ضمن ابراز ندامت، از خانواده شاکی به خاطر این عمل خداپسندانه بسیار تقدیر کرد.

   

   
  به گزارش باشگاه خبرنگاران پدر پیگیری و رضایت شاکی، ابراهیم محمدی، معاون دادستان و قاضی ناظر زندان های شیراز، قاضی حامدی، سرپرست مجتمع قضایی بنی هاشمی، قاضی تک بند، رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب و رئیس شوراهای حل اختلاف شیراز، اعضای شورای حل اختلاف زندان سید رضا موسوی و فرشاد اکبری و همچنین قاسم اسکندری، مدیر زندان مرکزی شیراز و مصطفی فیاض، بخش مسئول مددکاری اداره کل زندان های فارس حضور و نقش موثری داشتند.

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “بخشیده شدن قاتل جوان بسیجی پای چوبه دار+ تصاویر”

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار