In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۳ | کد خبر : 55047
 • Print Friendly

  اتفاقی تلخ در غرب مازندران؛

  برادرکشی و بعد خودکشی …

  فرمانده انتظامی چالوس با تائید قتل یکی از شهروندان به دست برادرش با انگیزه مالی افزود قاتل نیز ساعاتی بعد در تماس تلفنی با خانواده به زندگی خود پایان داد.

  برادر کشی و بعد خودکشی ...

   

  شرق مازندران: علیرضا قدیمی در گفت‌وگو با  فارس در چالوس، اظهار کرد: فردی که دوشنبه‌شب بر اثر اختلافات مالی با شلیک گلوله در خیابان نزدیک مجموعه نمک‌آبرود برادر خود را به قتل رسانده بود ساعاتی بعد خود را نیز با گلوله همان تفنگ شکاری از هستی ساقط کرد.

  وی افزود: حوالی روز دوشنبه شخصی با نام ف.غ در پی درگیری که در مورد مسائل مالی با برادر خود داشت اقدام به قتل برادر خود با نام ص.غ کرد.

  فرمانده انتظامی چالوس با اشاره به اینکه بر اساس اعترافات پدر قاتل و مقتول این دو برادر از مدت‌ها قبل بر سر مال و اموال اختلاف پیدا کرده بودند، اضافه کرد: این دو برادر قبلاً نیز با یکدیگر درگیر شده بودند اما سرانجام وی تصمیم خود را برای قتل برادرش نهایی کرد و با استفاده از تفنگ شکاری در خیابان اصلی مجموعه ‌نمک‌آبرود گلوله‌ای را به‌سمت برادرش شلیک کرد و قسمت پهلوی او را شکافت.

  این مسؤول با بیان اینکه شدت جراحات وارده به اندازه‌ای بود که قبل از رسیدن اورژانس ۱۱۵ مقتول جان باخت، اضافه کرد: قاتل نیز پس از ارتکاب جرم از محل متواری شد و مأموران انتظامی چالوس به‌دنبال دستگیری وی بودند اما حدس پدر این دو برادر مبنی بر اینکه به احتمال زیاد قاتل به دلیل نداشتن تعادل روانی خود را نیز به قتل می‌رساند درست از آب در آمده و قاتل چند ساعت پس از قتل برادر خود را نیز کشت.

  قدیمی در پایان گفت: فرد قاتل به‌دلیل داشتن اعتیاد و نداشتن تعادل روانی از قتل برادر پشیمان شد و ساعاتی پس از مرگ برادر طی تماس تلفنی با خانواده خویش از آنها خداحافظی کرده و در اقدامی ناخوشایند با شلیک گلوله در چانه خود اقدام به خودکشی کرد.

   

   

 • برچسب ها :
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار