In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ - ۹:۵۳ | کد خبر : 34844
 • Print Friendly

  پلیس فتای مازندران:

  برداشت ۶ میلیارد ریالی مرد حسابدار از حساب حجره دار ساروی

  با تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان پلیس فتای مازندران مشخص شد برداشت‌های صورت گرفته از طریق اینترنت از حجره خود مرد حجره‌دار ساروی انجام شده است.

  aberbank-bardasht5

   

   

  به گزارش شرق پرس به نقل ایران, راز اقدامات این مرد کلاهبردار هنگامی فاش شد که مرد حجره‌دار در ساری با مراجعه به پلیس فتای مازندران خواستار بررسی برداشت‌های پنهانی از حساب خود شد.

   

  وی در شکایت خود به مأموران ادعا کرد: من دارای حساب نزد چندین بانک هستم که با مراجعه به بانک و گرفتن پرینت بانکی متوجه شدم پول‌های زیادی از حساب هایم به‌صورت غیرمجاز برداشت شده است، که به همین منظور تقاضای رسیدگی دارم.

   

   

  با توجه به این ادعاها، مأموران فتای مازندران تحقیقات برای ردیابی عامل برداشت‌های غیرمجاز را آغاز کردند. در بررسی‌های میدانی مشخص شد پول‌های زیادی از حساب‌های بانکی شاکی از طریق اینترنت و همچنین بخش زیادی از این مبالغ نیز از طریق دستگاه Pos و خودپرداز بانک‌ها در سال‌های ۹۲ تا ۹۴ برداشت شده است.

   

  با تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان پلیس فتای مازندران مشخص شد برداشت‌های صورت گرفته از طریق اینترنت از حجره خود مرد حجره‌دار انجام شده است.

   

  بدین‌ترتیب اقدامات برای شناسایی عامل برداشت‌ها شروع شد و مأموران متوجه شدند متهم که از بستگان شاکی است و در گذشته نزد وی کار می‌کرده این کار را انجام داده است.

   

  سرهنگ «محمدنژاد» رئیس فتای مازندران درباره بازداشت مرد حسابدار گفت: پس از شناسایی این دزد، کارآگاهان با هماهنگی قضایی وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند. وی در بازجویی‌ها گفت: من در حجره این مرد چند سال مشغول به کار بودم و امورات بانکی وی را انجام می‌دادم و با فعال کردن رمز دوم کارت‌های عابر متعلق به مالباخته از سال ۹۲ تا ۹۴ از طریق اینترنت، دستگاه خودپرداز و Posاقدام به برداشت از حساب شاکی می‌کردم و این پول‌ها را به حساب‌های خانواده و دیگر بستگان خود واریز می‌کردم.

   

  با بررسی صورت گرفته مشخص شد که در مجموع ۶ میلیارد ریال از حساب مرد حجره‌دار در این سال‌ها برداشت شده و وی هدف این عمل خود را منفعت مالی بیان کرد.

   

  رئیس پلیس استان مازندران در خاتمه به مردم هشدار داد حتی‌المقدور کارت بانکی و اطلاعات آن را در اختیار سایرین قرار ندهند و به منظور جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی گزارش خرید پیامکی خود را فعال کنند تا در جریان تمامی تراکنش‌های مالی خود قرار بگیرند.

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار