In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۲ | کد خبر : 31208
 • Print Friendly

  برگزاری نماز وحدت شیعه و سنی در شرق عربستان

  نویسنده عربستانی اقامه نماز وحدت شیعیان و سنی ها در شرق عربستان را واکنش آشکار به همه درخواست ها و تلاش هایی که برای تفرقه افکنی در جامعه و میان شیعیان و سنی ها صورت می گیرد، دانست

  نماز وحدت شیعه و سنی در قطیف عربستان برگزارشد

   

   

  شرق پرس: شیعیان و سنی ها در یکی از مساجد استان القطیف عربستان سعودی نماز وحدت برگزار کردند.
   
   
   
   

   شبکه العالم گزارش داد «محمد العصیمی» نویسنده روزنامه عکاظ چاپ عربستان با انتشار مقاله ای ضمن تمجید از این اقدام نوشت در یکی از مساجد شیعیان استان القطیف نماز مغرب به امامت فرحان الشمری شیخ اهل تسنن و نماز عشاء به امامت لؤی الناصر روحانی شیعیان برگزار شد.

   

  وی افزود، این نماز پاسخ آشکار و قاطعی به تمام تلاش ها و اقداماتی است که در مسیر ایجاد تفرقه در جامعه دنبال می شود و جامعه با جسم و روح به دنبال امامان جماعتی است که این حرکت وحدت بخش را انجام دادند.

   

  وی خاطرنشان کرد : اقامه این نماز نشانه ای از بیان وحدت میان شیعیان و سنی ها به شمار می رود و با این اقدام جلوی فتنه انگیزی میان آن ها گرفته می شود.

   

  فرحان الشمری و لؤی الناصر اقامه این نماز را واکنش آشکار به همه درخواست ها و تلاش هایی که برای تفرقه افکنی در جامعه و میان شیعیان و سنی ها صورت می گیرد، دانسته و تاکید کردند که آگاهی مردم از اهداف گروههای تروریستی که سعی دارند بین آن ها درگیری ایجاد کنند، باعث ناکامی آن ها شد و جامعه، این امتحان دشوار را پس از انفجارهای تروریستی اخیر در مناطق القدیح و العنود به خوبی پشت سرگذاشتند.  

   

  ساکنان این منطقه معتقدند باید این اقدام در همه مناطق این کشور و همه مساجد کشورهای حاشیه خلیج فارس برای مقابله با فتنه انگیزان صورت گیرد.  

   

  یادآور می شود که پیش از این در کویت نیز مراسم نمازجمعه مشترک بین شهروندان شیعه و اهل سنت با حضور امیر این کشور برگزار شد.

   

  شهروندان شیعه و اهل سنت بحرین هم نماز جمعه مشترک خود را در مسجد جامع عالی شیعیان به منظور تاکید بر وحدت و یکپارچکی ملت بحرین برگزار کردند.

   

   
   
   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار