In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۷:۵۹ | کد خبر : 71358
 • Print Friendly

  برگزاری نمایشگاه با موضوع امر به معروف ونهی از منکر در گلوگاه

  بابایی در حاشیه این نمایشگاه گفت : نمایشگاه پوستر مجموعه ای از احادیث و روایات بزرگان دین در خصوص امربه معروف ونهی ازمنکر است...

   

  به گزارش شرق پرس به منظور احیای امربه معروف ونهی ازمنکر ، نمایشگاه پوستر در این راستا در مجتمع فرهنگی وهنری فجر برگزارگردید .

  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان گلوگاه گزارش داد؛ به مناسبت هفته امر به معروف ونهی ازمنکر ، همزمان با ایام محرم الحرام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و هفته دفاع مقدس ، این اداره به منظور احیای امربه معروف ونهی ازمنکر نمایشگاه پوستر از ۲ مهر ماه سال ۹۶ در مجتمع فرهنگی وهنری فجر برای بازدید جمع هنرمندان و شهروندان بر پا نمود .

   

  برگزاری نمایشگاه با موضوع امر به معروف ونهی از منکر در گلوگاه

   

  بابایی رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی گلوگاه در حاشیه این نمایشگاه افزود : نمایشگاه پوستر مجموعه ای از احادیث و روایات بزرگان دین در خصوص امربه معروف ونهی ازمنکر می باشد که با رویکرد احیای این سنت حسنه و تلکیف الهی و همچنین یاد آوری در باب وظایف مومنین و احاد جامعه اسلامی در اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر بیان شده می باشد .

   

  دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان گلوگاه اظهار داشت : استفاده از ظرفیت های هنرمندان و رسانه ها در راستای ترویج فرهنگ امر به معروف ونهی ازمنکر در جامعه ضروری است زیرا این امر یکی از نمونه های بارز جامعه اسلامی است و تکیه برآن می تواند سلامت جامعه را تضمین کند .

   

  این مسئول فرهنگی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر افزایش ماندگاری آنچه به زبان هنر بیان می شود افزود : رسالت هنری هنرمندان اقتضا میکند که با زبان هنر در قالب های نمایشگاه عکس ، فیلم ، تئاتر ، داستان و شعر بتوانند در زمینه های امر به معروف ونهی از منکر قدم بردارند .

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار