In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۶ | کد خبر : 31877
 • Print Friendly

  شب گذشته صورت گرفت:

  بر پایی جشن پیروزی هسته ای در ساری

  شب گذشته جوانان و مردمی که حتی از روستاها و شهرهای اطراف به ساری آمده بودند با سر دادن شعارهایی در حمایت از تیم مذاکره کننده از زحمات شبانه روزی نمایندگان ایران در میز مذاکرات تقدیر کردند.

  sari-jashn hastee5

   

   

  به گزارش شرق پرس پس از پایان جمع بندی مذاکرات هسته ای در روز سه شنبه و به رسمیت شناختن ایران هسته ای مردم شهر ساری شب گذشته به جشن و شادمانی پرداختند.

   

   

  به گزارش خبرنگار ما از سطح شهر, جوانان و مردمی که حتی از روستاها و شهرهای اطراف به مرکز استان آمده بودند با سر دادن شعارهایی در حمایت از تیم مذاکره کننده از زحمات شبانه روزی نمایندگان ایران در میز مذاکرات تقدیر کردند.

   

  اخبار رسیده از شهرهای دیگر استان نیز حاکی از برپایی جشن هسته ای و به اهتزاز درآوردن پرچم کشورمان بر دستان جوانان در نقاط دیگر مازندران است.

   

  لازم به ذکر است پس از اعلام پایان مذاکرات هسته ای و به رسمیت شناختن حق داشتن انرژی هسته ای صلح آمیز برای ایران و همچنین توافق بر سر برچیده شدن تحریم های ناجوانمردانه بر علیه ایران شور و شوق وصف ناپذیری در بین احاد مردم کشورمان دیده می شود.

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار