In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۲۷ - ۹:۴۷ | کد خبر : 36195
 • Print Friendly

  بهسازی و مقاوم سازی ۳۴ واحد مسکونی توسط کمیته امداد میاندورود

  مدیر کمیته امداد میاندورود درباره مقاوم سازی و بازسازی واحدهای مسکونی گفت: این پروژه‌ها با همکاری خیرین، حامیان و خانواده مددجو صورت گرفته است.

  بهسازی و مقاوم سازی 34 واحد مسکونی توسط کمیته امداد میاندورود

   

   

  به گزارش شرق پرس علی ابراهیمی در گفت‎وگو با فارس از شهرستان میاندورود، از بهسازی ۳۴ پروژه واحد مسکن مددجو در میاندورود خبر داد و اظهار کرد: این واحد مسکونی با اعتبار ۲۵۰ میلیون ریال در پنج ماهه نخست سال‌جاری بازسازی، بهسازی و مقاوم‌سازی شده است.

   

   

  وی بیان داشت: این پروژه‌ها با همکاری خیرین، حامیان و خانواده مددجو صورت گرفته است.

   

   

  ابراهیمی با اشاره به بازدید مددکاران کمیته امداد امام خمینی(ره) از خانواده‌های نیازمند، تصریح کرد: مددکاران در طی این بازدید، از نیازهای مددجویان آمارگیری دقیق انجام دادند و سپس با تکمیل شناسنامه نیازمندی‌های خانواده، برای حل این مشکلات اقدام کردند.

   

   

  مدیر کمیته امداد میاندورود گفت: نیازسنجی از خانواده مددجویان و ایتام زیرپوشش کمیته امداد، اطلاع‌رسانی به‌موقع به حامیان و خیران و همچنین توجه امدادگران بسیار مهم و ضروری است و باید با همکاری همه مردم و خیران در حل مشکلات نیازمندان این شهرستان توجه بیشتری شود.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار