In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۱۷ - ۰:۴۵ | کد خبر : 31319
 • Print Friendly

  تابویی که شکست

  به افتخار این همدلی و همزبانی برخیزیم و کلاه از سر برداریم

  یوسف نژاد درحالیکه با گرایش نزدیک به اصلاح طلبی شناخته می شود در همان ابتدای مسئولیت پیگیر وصول مطالبات معوق شهرداري ساري در پروژه هاي عمراني ملي می شود. آنهم در زمانیکه سکان شهرداری در دستان جوانی پرتلاش و با انگیزه باگرایش سیاسی نزدیک به اصولگرایی است.

   

   

  شرق پرس- سردبیر: دوستی می گفت در سالهای دور تر نماینده مجلسی اهل اصفهان در دفاع و موافقت از وزیر پیشنهادی دولت وقت که اتفاقا از جناحی دیگر بود صحبت کرد و این مسئله در رای اعتماد مجلس به آن وزیر تاثیرگذار بود. پس از رای آوردن وزیر پیشنهادی, موج انتقادات از طرف هم حزبی های این نماینده مجلس به طرف وی سرازیر شد. اما این فرد در پاسخ به منتقدین گفت: وزیر پیشنهادی اهل اصفهان و همشهری من بود و اولویت را در مسائل سیاسی, پیشرفت شهر و همشهریانم می دانم ! .

   

  نگاه اینگونه چهره های سیاسی و نمایندگان اصفهان در سالهای گذشته و حال موجب شد که این استان اکنون در همه ابعاد از جمله سیاسی, فرهنگی, ورزشی,گردشگری,اشتغال و… در کشور سرآمد باشد و به اعتقاد نگارنده این جایگاه حق آنان است که نان نگاه وسیع و آینده نگر خود را می خورند.

   

  نکته ای که باید درس بزرگی برای سیاستمداران هم استانی ما باشد و شاه بیت نداشتن توسعه مناسب و متوازن مازندران, همین عدم اولویت سنجی و زمان شناسی برخی فعالان سیاسی در برخورد با مسائل مهم بومی منطقه ای است.

   

  البته در این وانفسای خود محوری ها, تخریب ها و چند دستگی ها, اخیراً حرکتهایی هرچند محدود اما قابل توجه در سیاسیون مرکز استان مشاهده شد که باید به فال نیک گرفت و کلاه را از سر برداشت هرچند این مسائل از نگاه تحلیلگران و منتقدین دورماند و کمتر به آن پرداخته شد.

   

  در یکی دو سال گذشته دو چهره مطرح و خبر ساز شهرستان ساری و میاندورود که اتفاقاً از دو طیف متمایز سیاسی هم هستند در تعاملاتی کم نظیر کنار یکدیگر قرارگرفتند تا امیدوار باشیم که در مازندران هم می توانیم شاهد اینگونه رفتارها باشیم و از طرفی این توقع را بوجود آورد که اولویت مسائل منطقه ای و استانی برای همگان یک اصل باشد.که البته تحرکات مثبت اینچنینی از جانب هر کسی با هر عقیده و گرایش سیاسی باشد قابل احترام و جای تقدیر دارد.

   

  شاید تاریخچه و سنگ بنای این رویداد به سالهای دور تر بازگردد اما ماجرا از آنجا آغاز می شود که پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ و روی کار آمدن دولت روحانی علی اصغر یوسف نژاد که سابقه دو دوره نمایندگی ساری و میاندورود را در کارنامه داشت به معاونت پارلمانی وزارت اقتصاد منصوب می شود.

   

  وی درحالیکه با گرایش نزدیک به اصلاح طلبی شناخته می شود در همان ابتدای مسئولیت پیگیر وصول مطالبات معوق شهرداری ساری در پروژه های عمرانی ملی می شود. آنهم در زمانیکه سکان شهرداری در دستان جوانی پرتلاش و با انگیزه باگرایش سیاسی نزدیک به اصولگرایی است.

   

  پس از آن مهدی عبوری نیز در بیانیه ای از دکتر یوسف نژاد جهت وصول مطالبات معوق شهرداری ساری در پروژه های عمرانی ملی تقدیر می کند (لینک خبر)

   

  همکاری این دوقطبی سیاسی در همین مورد خلاصه نمی شود و در اردیبهشت سال قبل, یوسف نژاد اصلاح طلب نیز برای همراهی با مهدی عبوری اصولگرا از پروژه های عمرانی بزرگ شهرداری ساری بازدید می کند و معاون حقوقی پارلمانی وقت وزارت اقتصاد نیز با اظهار رضایت از پروژه های در دست اجرا خطاب به عبوری گفت: خوشبختانه ساری با تحول چشمگیری مواجه شده است و امیدواریم با استمرار این روند مردم نجیب و بزرگوار این شهر بتوانند در شهری زندگی کنند که شایسته آنها می باشد.(لینک خبر)

   

  yosefnejad-obori-sari9

  بازدید میدانی یوسف نژاد معاون وقت وزیر اقتصاد از پروژه های عمرانی ساری

   

  اما با نزدیک شدن به ماههای منتهی به انتخابات مجلس شورای اسلامی فعالیت های انتخاباتی مهدی عبوری (که به نظر می آید با تشویق اطرافیان بود) نیز در زمانهایی اوج گرفت و از طرفی شایعاتی در مورد یوسف نژاد مبنی بر قبول مسئولیت استانداری و یا کاندید شدن در حوزه تهران نقل مجالس شده بود.

   

  پایان این شایعات زمانی بود که یوسف نژاد رسماً اعلام کرد برای انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه ساری و میاندورود کاندید خواهد شد و در فاصله چند هفته مهدی عبوری هم در نمازجمعه ساری از عدم علاقه خود برای شرکت در انتخابات مجلس خبر داد که این تصمیم با استقبال شهروندان و رسانه های منطقه نیز همراه بود.

   

   

  obori-yosefnejaaad

  حضور معنا دار عبوری و یوسف نژاد در نمازجمعه ساری

   

  البته شایعات فراوانی نیز پس از این ماجرا در بین نخبگان سیاسی استان مبنی بر توافق های پشت پرده بین یوسف نژاد و عبوری بر سر زبانها افتاد که مهم تر از همه این حاشیه ها باور این مسئله بود که در مازندران هم می توانیم شاهد اینگونه رفتارهای کم سابقه باشیم و فارغ از مسائل جناحی به خاطر مردم اولویت اصلی را توسعه شهر و استان بدانیم.

   

  در پایان امیدواریم که اینگونه تحرکات مقدمه ای باشد برای ایجاد همدلی و همزبانی پایدار نه فقط در بین سیاستمداران بلکه در بین احاد مردم و رسانه های استان تا با تکیه بر استعدادها و نیروهای نخبه بومی بر مشکلات اقتصادی شغلی, کشاورزی و بیکاری جوانان فائق آئیم.   انشالله

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  ۸ نظر برای “به افتخار این همدلی و همزبانی برخیزیم و کلاه از سر برداریم”
  1. مصیب-ساری گفت:

   یعنی الان منظورت اینه عبوری از یوسف نژاد حمایت میکنه !
   نزن این حرفو داداش با عقل جور در میاد؟

   • آذین گفت:

    مصیب مصیبت شدیا!
    دم انتخابات با هم نماز جمعه ک میرن عکسش هم ک موجود خبرگزاریها هم ک اعلام کردن و عبوری عزیز هم ک تکذیب نکرده حرف شما این وسط چیه؟
    رک و پوسکنده بگو طرفدار کدوم کاندیدایی تا مثلآ همه بفهمن نور چشمی عبوری کیه 🙂

  2. ناشناس گفت:

   ای یوسف نژاد …. بیا و با ما به از این باش که با خلق جهانی

  3. کرامتی گفت:

   عبوری با این عقب نشینی نشان داد که سیاستمدار خوبیه
   مردم الان ایشان را شهردار می خواهند
   آسیاب به نوبت

  4. خورشیدی ساری گفت:

   وحدت وخردجمعی ونگاه به منافع ملی ومنطقه ایی بایددراولویت نمایندگان ومدیران قرارگیردتاکی بایددراین بازیهای سیاسی مازندران دست وپابزندودیگران عاقلانه به همه چیزدست پیداکنندچهاردهه ازعمرانقلاب درگذران است چه کسی بایدمطالبات مازندران رابگیرد؟اندیشه وتفکرسازنده وگام به پیش وحرکت های انقلابی سازندگی چه زمانی شکل میگیردواغازخواهدشد؟نفرین برتفرقه وپراکندگی وتشتت اراو۲گانگی وچندگانگی که کمراستان راشکست وازداشته های گذشته این سرزمین مظلوم ومحق محروم ماندتحسین وافرین برعاملین اتحادووحدت امروزکه عاقلانه می اندیشندوجبران مافات گذشته می نمایندوجفاراپذیرانیستندرحمت وبرکات خداوندبرسازندگان همیشه تاریخ که نام نیک ازخودبه یادگارگذاشته اندحسن نیت وتعامل طرفین رادرعرصه سازندگی شهرساری ارج می نهیم وبه فال نیک میگیریم وخوشبین هستیم که دراینده این رفتارهای مدیریتی برای جامعه مازندران یک الگوباشدوتوسعه اولین اولویت ونگاه متولیان امرباشدامایک نکته بادکتریوسف نژادعزیزایشان فقط متعلق به ساری نیستندمتعلق به استان وکشورمیباشندماانتظارداریم بتواندمطالبات کل مازندران رابگیرد ویک نکته بااقامهدی عبوری باحسن نیت های روزهای مدیریت خوددرشهرداری ونگاه عاقلانه به شهرومنافع شهری دریچه جدیدی رابسوی خودبازنمودی افرین به این درایت واندیشه عقلایی به دورازتعصبات سیاسی یقین داشته باش مردم روزی دریک عرصه اجتماعی وسیاسی پاسخ این اعتمادودست برادری راخواهندخداوندروح همه شهیدان بویژه شهیدان عبوری راشادوقرین رحمت الهی بفرمایددرودبرشما۲عزیزوبزرگوار

  5. ناشناس گفت:

   مطلب خوب و قابل تاملی بود انشالله سرلوحه رفتار همه عزیران در مازندران باشد

   ابوالفضل قادری -نکا

  6. محمد گفت:

   نگاه به انتخابات مجلس بایدنگاه توسعه محورواولویت به شهرواستان باشدمازندران انقدردربازیهای سیاسی غوطه ورشدکه این استانی شدکه میبینیم عزم جزم نیروهای کارامدشناسایی وانتخاب اصلح بانمایندگان کارامدطی۲سال اخیرساری الگوی خوبی نشان داده است وباهمه اختلاف سلیقه هامیتوان شهرراساخت این توان چندین برابرشودطغیان میکندمجموعه ای ازنمایندگان همفکروهمدل بخواهنداستان رابسازندچه میشودبه زعم اینجانب محوروعامل وحدت مهم است دکتریوسف نژادنقش کلیدی رامیتواندبازی کندوقدرت وتوان ومدیریت لازم توام باتجربه راداردازفراستی وزیرکی مهدی عبوری باسعه صدرش نبایدغافل شدتحول سازندگی شهرساری مبین این ادعاست


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار