In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹ - ۸:۰۹ | کد خبر : 34824
 • Print Friendly

  شهردار در مراسم بهره برداری پروژه های شهرداری؛

  به عهدی که با شهروندان رستمکلا بستم پایبندم

  برهانی شهردار رستمکلا در مراسم بهره برداری متمرکز از پروژه های شهرداری گفت: شاید نتوانستیم آن اعتبارات مورد نیاز را برای شهر تامین کنیم اما به عهدی که با مردم رستمکلا بستم پایبندم.

  borhani-rostamkola4

   

   

  به گزارش خبرنگار شرق پرس به همت شهرداری و شورای اسلامی رستمکلا در آخرین روز از هفته دولت پروژه های این شهر با حضور یونسی معاون استاندار مازندران ، نورزاد فرماندار بهشهر، حامدی معاون فرماندار بهشهر، اسدی بخشدار مرکزی و اعضای شورای اسلامی این شهر و جمعی از مسئولان شهری و شهروندان رستمکلایی افتتاح و به بهره برداری رسید.

   

   

  شهردار رستمکلا با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هفته دولت گفت: آنچه برای ما در شهرداری و شورای اسلامی رستمکلا مهم بوده  و هست  تلاش در جهت آرامش و  امنیت شهروندان رستمکلایی و دادن خدمات شهری خوب به آنان است.

   

  برهانی ادامه داد:سعی و تلاش ما این بود که تغییر نگرش در مدیریت شهری داشته باشیم و از همه ظرفیتها و پتانسیل های شهر  استفاده شود.

   

  شهردار رستمکلا افزود: من تعهد کردم با شما شهروندان رو راست باشم و هنوز به عهدی که با شما بستم  پایبندم شاید نتوانستیم هنوز اعتباراتی را که مد نظر داشتم  به خاطر شرایط خاص کشور برای شهر بگیریم اما  به آینده و انجام پروژه های بهتر امید داریم.

   

  وی به پروژه های بهره برداری شده در هفته دولت اشاره کرد و افزود: اگوی خیابان مطهری غربی، احداث کانال  و هدایت آبهای سطحی،ساماندهی چهارراه  امام و نصب چراغ راهنمایی و رانندگی ، افتتاح پل معلم ، پروژه آسفالت شهری نمونه ای از پروژه های بهره برداری شده در این روز است.

   

  شهردار رستمکلا تصریح کرد:داشتن  راهنمایی و رانندگی مستقل در رستمکلا، تحویل  مهربان رود به شهرداری ، ایجاد پیاده رو در سطح شهر و آسفالت خیابان ها از طرح هایی است که باید پیگیری شود.

   گزارش:سکینه نوری

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار