In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۷/۰۳ - ۹:۴۴ | کد خبر : 36647
 • Print Friendly

  حمید آزموده

  به مناسبت آغاز سال تحصیلی

  شهردار بهشهر در پیام آغاز سال تحصیلی جدید آورده است: امروزه تقویت و ارتقای نظام آموزش و پرورش وآموزش عالی از مهمترین شاخص های توسعه و از مؤثرترین ابزارها در جهت رشد و توسعه کمی و کیفی علوم نظری و کاربردی محسوب می شود که نقش انکار ناپذیری در تحول عقلانی و عاطفی افراد در جامعه دارد.

  azmodee7

   

   

  شرق پرس: درود خدا بر آخرین رسول رحمت ، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) که تعلیم و تعلم را بر هر مرد و زن مسلمانی فریضه دانست و با بعثت خود انسان را از زندان جهل رهاند و راه را برای تعلیم و تزکیه گشود و انسان را ازگهواره تا گور به دانش اندوزی رهنمون ساخت و با نزول قرآن کریم بر قلب مبارک پیامبر اکرم (ص) و با سوگند به قلم بر عظمت و اهمیت آموختن تاکید نمود.

   

   

  در دین مبین اسلام و روایات ائمه معصومین(ع) طلب و تحصیل علم ، تدبر و تحقیق ، رعایت حرمت قلم و احترام به عالم جزء بهترین عبادات و فرائض به شمار آمده و از پویندگان این عرصه پر فضیلت به عنوان مجاهدین فی سبیل ا… یاد شده است.

   

  امروزه تقویت و ارتقای نظام آموزش و پرورش وآموزش عالی از مهمترین شاخص های توسعه و از مؤثرترین ابزارها در جهت رشد و توسعه کمی و کیفی علوم نظری و کاربردی محسوب می شود که نقش انکار ناپذیری در تحول عقلانی و عاطفی افراد در جامعه داشته و هدف این مراکز ، تربیت نیروی انسانی متعهد ،کاردان و مدیر و مدبر برای جامعه است و از همین رو در قانون اساسی جمهوری اسلامی نقش ویژه ای به آموزش و پرورش و آموزش عالی به عنوان سنگ زیر بنای توسعه داده شده است.

   

  دانش آموزان عزیز و گرانقدر
  اینک با آغاز سال تحصیلی جدید از حضور شما درفضای معطر و روح نواز مدرسه و دانشگاه در کنار همراهان و حامیان گرانقدری چون اساتید و معلمان، مدیران و معاونان بسیار خرسندیم و بر خود لازم می دانم که بازگشایی مدارس را که در حقیقت فصل رویش دوباره نهال علم و دانش اندوزی و فتح قله های رفیع و پرافتخار برای شهرمان می باشد را به همه فعالان پرتلاش ، معلمان و دانش آموزان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق روز افزون شما عزیزان را در مسیر تعالی معنوی وعلمی و پیروی از رهنمود های مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله)برای پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری  اسلامی مسالت نمایم.

   

  امیدوارم دست اندرکاران امر آموزش بگونه ای برنامه ریزی نمایند که با اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید، دانش آموزان و دانشجویان عزیزمان با دو بال تزکیه و علم و حرکت به سمت تعالی و عمل بهآموخته ها موجبات پیشرفت و توسعه ی استان فراهم نمایند. منالله التوفیق

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار