In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۱۵ - ۸:۱۵ | کد خبر : 26503
 • Print Friendly

  بوسیدن چکمه سربازان مقاومت سوریه توسط مجری زن تونسی در تلویزیون+ تصاویر

  کوثر البشراوی مجری معروف دنیای عرب که اصالتی تونسی دارد، در برنامه زنده با خود یک چکمه آورد و گفت که این چکمه سربازان مقاومت سوریه و لبنان است و این چکمه را در برابر دوربین بوسید

   

   

  شرق پرس: هفته قبل، «کوثر البشراوی» یکی از مشهورترین مجری های تلویزیونی جهان عرب که اصالتی تونسی دارد، در استویدو با خودش یک چکمه آورد و با ذکر این نکته که این چکمه به “سربازان جبهه مقاومت در حزب الله لبنان و ارتش سوریه” تعلق دارد، این چکمه را در برابر دوربین بوسید.

   

   

  این ابتکار کوثر البشراوی، مخالفت شدید اعراب مخالف بشار اسد را در پی داشت؛

   

   

   

  mojri-lobnan4

   

   

  mojri lobnan5

   

   

  اما این بار یکی از محبوب ترین بازیگران عرب به خط مقدم نبرد پا گذاشته و چکمه یک سرباز را می بوسد. «زهیر عبدالکریم» در مقایسه با کوثر البشراوی، دو ابتکار جدید هم زده است؛ اولا به جای حضور در استودیو به خط مقدم نبرد پا گذاشته، ثانیا خم شده و چکمه سرباز را بر روی زمین بوسیده است.

   

  این بازیگر مشهور سینما و تلویزیون سوریه با حضور در پادگان ارتش سوریه در حاشیه ادلب (خط مقدم درگیری ارتش سوریه با تروریست های سلفی مرکز سوریه) به نشانه احترام و حمایت از ارتش سوریه خم شد و چکمه یکی از سربازان سوری را بر روی زمین بوسید.

   

  bazigar-soria4شفاف

   

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار