In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۹ | کد خبر : 46466
 • Print Friendly

  بیانیه فدراسیون کشتی درباره ادعای ملی پوش بودن شرور دستگیر شده

  در بیانیه فدراسیون کشتی درباره ادعای ملی پوش بودن شرور دستگیر شده آمده است: بدیهی است در صورت تکرار این موارد در تمامی موارد جهت دفاع از کیان جامعه پرافتخار کشتی از مراجع ذیصلاح پیگیری صورت می گیرد.

  بیانیه فدراسیون کشتی درباره ادعای ملی پوش بودن شرور دستگیر شده

   

   

  شرق پرس: فدراسیون کشتی در بیانیه‌ای نسبت به انتشار مطلبی با عنوان ” شاه مازندران: ملی پوش کشتی بودم” در برخی رسانه‌ها واکنش نشان داد.
   
   
   
   متن این بیانیه به شرح زیر است:
   
   
   
  کشتی ورزش ملی کشور ریشه در سنت، فرهنگ و آیین مردم دارد و دلبستگی دیرینه ای بین مردم و پرافتخارترین رشته ورزشی ایران در رقابت‌های جهانی و المپیک وجود دارد.
   
   
   
  متاسفانه شاهد آن هستیم که بعضا برخی رسانه ها بدون آشنایی با جایگاه این رشته ملی صرفا به استناد مصاحبه یک بزهکار اجتماعی که هیچ گونه سندیتی برای صحبت های خود ندارد’ براحتی دوبنده مقدس تیم ملی را بر تن یک فرد متقلب نموده و برای پر ببینده کردن خبر خود جایگاه ورزش ملی کشور را نادیده می گیرند.
   
   
   
  لذا ضمن درخواست از تمامی رسانه ها برای حفظ جایگاه ورزش کشتی برای آخرین بار به تمامی عوامل رسانه ای مرتبط با این اخبار متذکر می گردد جایگاه ورزش ملی کشور را در نظر بگیرند.
   
   
   
  بدیهی است در صورت تکرار این موارد در تمامی موارد جهت دفاع از کیان جامعه پرافتخار کشتی از مراجع ذیصلاح پیگیری صورت می گیرد.
   
   
   
   
   
  میزان

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار