In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۶/۱۱ - ۱۶:۰۲ | کد خبر : 55892
 • Print Friendly

  رئیس سازمان بهزیستی کشور در مازندران؛

  بیش از ۴ هزار نفر را از خودکشی منصرف کردیم / به ترویج آوازخوانی در مهدکودک ها متهم شدیم

  محسنی بندپی با گلایه از اینکه در حوزه مهدکودک ها بهزیستی متهم به ترویج آواز خوانی است اظهارداشت این در صورتی است که در حوزه فعالیت های قرآنی بهزیستی رتبه برتر را در کشور دارد.

  رئیس بهزیستی کشور محسنی بند پی

   

   

  شرق پرس (شرق مازندران): انوشیروان محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور در مازندران با اشاره به اینکه شاهد ارتقای روزافزون سلامت اجتماعی در کشور هستیم، اظهار داشت: سازمان بهزیستی در جشنواره شهید رجایی به عنوان سازمان برتر در امور تخصصی معرفی شده است و بهزیستی راهبرد پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی و معلولیت را بر عهده دارد.

  وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب سازمان های مسئول در حوزه اجتماعی را در زمینه کاهش آسیب ها و معلولیت ها به حضور پذیرفتند و در این زمینه هشدارها و رهنمودهایی داشتند، افزود: ۲۲ هزار نفر نیروی انسانی متخصص و کارشناس در حوزه بهزیستی کشور فعالیت می کنند، بهزیستی در زمینه پیشگیری اقدامات موثری انجام داده است که امروز اثرات آن را می بینیم.

  محسنی بندپی با تاکید بر اینکه در سال گذشته در حوزه اورژانس اجتماعی بهزیستی و این بخش موفق شد ۲۸۰۰ زن و ۱۴۴۰ مرد را انجام خودکشی منصرف کند و به چرخه زندگی باز گرداند، تصریح کرد: این به معنای آن است که این تعداد فرزند از خطر بی سرپرست بودن نجات یافتند و اثرات خودکشی نیز در جامعه و میان مردم کمتر شد.

  رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه ۱۷۰ هزار بازمانده از تحصیل در کشور شناسایی شده است که عموما در مناطق دور افتاده زندگی می کنند، یادآور شد: ۵۰ هزار بازمانده از تحصیل توسط بهزیستی شناسایی و تحت تعلیم قرار گرفتند.

  وی با اعلام اینکه اگر چه در حوزه مهدکودک ها متهم هستیم که آواز خوانی ترویج می دهیم اما در زمینه خدمات تخصصی در حوزه فعالیت های قرآنی بهزیستی رتبه برتر را در کشور دارد، یادآور شد: در زمینه پیشگیری از معلولیت نیز اقدامات خوبی صورت گرفته و آزمایشات مشاوره ازدواج و ژنتیک اجباری شده است تا از تولد سالانه ۲۵ تا ۳۰ هزار فرد معلول در کشور جلوگیری و با علم روز دنیا این تعداد را ریشه کن کرد.

  به گزارش ایسنا, محسنی با بیان اینکه در زمینه طلاق نیز که بر زننده آرامش روانی اجتماع است برنامه های پیشگیری کننده ای صورت گرفته است تا ناپایداری های خانواده ها کاهش یابد، گفت: سالانه ۶۰۰ هزار تماس با اورژانس اجتماعی ثبت شده است، امروز ۱۹۲ امین پایگاه اورژانس اجتماعی کشور در آمل به بهره برداری رسید و برنامه داریم برای شهرهای بالای ۵۰هزار نفر جمعیت پایگاه اورزانس اجتماعی دایر شود.

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار