In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۰ | کد خبر : 66528
 • Print Friendly

  رییس اتحادیه توزیع گوشت گوسفندی؛

  بیماری تب کنگو گوشت های عرضه شده در قصابی ها را تهدید نمی کند

  ملکی درباره تهدیدات بیماری تب کنگو گفت: از آنجایی که گوشت های عرضه شده در قصابی های دارای مجوز با نظر دامپزشک در کشتارگاه ها کشتار و به بازار عرضه می شود هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.

  بیماری تب کنگو گوشت های عرضه شده در قصابی ها را تهدید نمی کند

   

  به گزارش شرق پرس علی اضغر ملکی در گفت و گو با جام جم آنلاین، اظهار داشت: معمولا هر ساله، سه روز قبل از شروع ماه رمضان و سه روز بعد از ماه رمضان تقاضای مردم برای خرید گوشت و دپو کردن آن افزایش پیدا می کند که به دلیل این افزایش تقاضا نسبت به عرضه، قیمت گوشت در بازار افزایش می یابد.

   

  رییس اتحادیه صنف تهیه و توزیع گوشت گوسفندی افزود: پیش بینی می شود در روزهای آینده با کاهش حجم تقاضای خرید و همچنین توزیع گوشت های وارداتی از سوی دولت قیمت در بازار کاهش یافته و قیمت گوشت گوسفندی به زیر هر کیلو ۴۰ هزار تومان برسد.

   

  وی در پاسخ به این پرسش که آیا بیماری تب کنگو نیز بر کاهش تقاضای خرید تاثیر گذاشته است، گفت: طبیعی است که مردم در چنین مواردی خریدشان را با شک و شبهه انجام می دهند، اما از آنجایی که گوشت های عرضه شده در قصابی های دارای مجوز با نظر دامپزشک در کشتارگاه ها کشتار و به بازار عرضه می شود هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.

   

  ملکی تاکید کرد : گوشت های عرضه شده به قصابی ها دارای لیبل است و تاریخ و مکان کشتارگاه در آن درج شده است و از آنجائی که این گوشت ها بعد از ذبح زیر نظر دامپزشک در سردخانه ساعت هایی را می ماند و بار میکروبی آن از بین می رود مردم می توانند با خیال راحت این گوشت ها را مصرف کنند.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار