In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۰۸ | کد خبر : 68053
 • Print Friendly

  واکنش نماینده ساری به تائید انتخابات شورای شهر؛

  تائید انتخابات شورای شهر ساری موجب تاسف و شرم است

  دامادی نماینده ساری و میاندورود در مجلس گفت: با تأیید انتخابات شورای اسلامی شهر ساری گویی اصلاً هیچ تخلفی رخ نداده و این مایه شرم است...

  محمد دامادی نماینده ساری:تائید انتخابات شورای شهر ساری موجب تاسف و شرم است

   

   

  به گزارش شرق پرس (شرق مازندران) محمد دامادی درباره آخرین تأیید انتخابات شورای اسلامی ساری در گفت‌وگو با فارس گفت : تکلیف ما این بود مسائلی که وجود داشت را اطلاع‌رسانی کنیم و تصمیم‌گیران در شهرستان و استان و هیأت اجرایی نیز نظر خود را اعلام کردند اما تصمیم نهایی با شورای عالی مرکزی است.

   

  وی با بیان اینکه برای تصمیم شورای عالی مرکزی و تأیید انتخابات ساری متأسف هستیم، اضافه کرد: مطمئن باشید با این شرایط کنونی روند برگزاری انتخابات‌ها در تردید بوده، به‌طوری‌که در دوره قبلی شورای اسلامی شهر و مجلس شورای اسلامی گذشته هیچ‌وقت تخلفات رسیدگی نشد و به‌‌راحتی از کنار متخلف گذشتند.

   

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی افزود: با این اقدامات حاشیه امن برای متخلف درست کردند تا متخلف بتواند مسیر خود را با اقتدار ادامه دهد.

   

  دامادی با بیان اینکه افکار عمومی شاهد هستند و از مسائل پیش‌آمده آگاه هستند، یادآور شد: برخی از رسانه‌ها از حضور فرماندار ساری در جلسه تهران خبر دادند که این خبر دروغ محض بود.

   

  وی خاطرنشان کرد: گویی فضای ساری به‌گونه‌ای است که متخلفان از یک طیف خاص هر کاری دل‌شان خواست می‌توانند انجام دهند و هیچ‌کس به آنان نه می‌تواند تذکر دهد و نه برخورد کند.

   

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امیدواریم روند آینده انتخابات در ساری مطلوب شود، بیان کرد: اگر این روند اصلاح نشود واقعاً افرادی که درست‌کار هستند جرأت حضور در صحنه انتخابات را نخواهند داشت و عرصه خالی خواهد شد.

   

  دامادی تصریح کرد: با تأیید انتخابات شورای اسلامی شهر ساری گویی اصلاً هیچ تخلفی رخ نداده و این مایه شرم است.

   

  وی در پایان گفت: هیأت عالی نظارت طی ۱۰ تا ۱۵ دقیقه نظرش را اعلام کرد اما ظاهراً تصمیم از قبل گرفته شده بود و ما نیز داشتیم مسیر از قبل تعیین‌شده را طی می‌کردیم.

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار