In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ - ۸:۲۶ | کد خبر : 69234
 • Print Friendly

  نماینده ساری در واکنش به وضعیت جاده ساری-تاکام؛

  تاسف آقای وزیر فایده ای برای مردم ندارد

  محمد دامادی با اشاره به وضعیت نامناسب پروژه ساری - تاکام گفت : ما داد مردم را می‌زنیم، سوال نوشتیم، طرح استیضاح وزیر راه را هم امضا کردیم و ...

  محمد دامادی نماینده ساری و میاندورود:تاسف آقای وزیر فایده ای برای مردم ندارد

   

   

  به گزارش شرق مازندران محمد دامادی در گفت‌وگو با  فارس و در ارتباط با پروژه جاده ساری ـ تاکام اظهار کرد: جاده ساری ـ تاکام یکی از پرترافیک‌ترین محورهای کشور است.

   

   

  وی با بیان اینکه در هفته اخیر در دیدار با وزیر راه و شهرسازی در ارتباط با این جاده صحبت کردم و وزیر هم اظهار تاسف کرد اما تأسف وی فایده‌ای به حال مردم ندارد، افزود: کمترین کار این است که این جاده را به حد استاندارد برسانیم که به حد استاندارد هم نرسیده است.

   

   

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۸٫۵ کیلومتر از این پروژه تمام شده است و ۳٫۵ کیلومتر هم به علت عدم تملک باقی‌مانده است، بیان کرد: پیمانکار پروژه تا جایی را که تملک شده را به اتمام رسانده است.

   

   

  وی خاطرنشان کرد: برای قطعه دوم از هولار تا تاکام یک بار مناقصه برگزار شد، به دلیل پیمانکارهای ضعیف در آن پروژه باعث شد تا نتوانیم کار را درست انجام دهیم و تجدید مناقصه انجام شده است.

   

   

  دامادی با اعلام اینکه امیدواریم با توجه به وضعیت نامناسب اعتباری کشور پیمانکاری قوی پروژه را در دست گیرد، گفت: فاز یک این پروژه به طول ۸٫۵ کیلومتر تمام شده است و فاز دوم را هم پیگیر هستیم تا به مناقصه گذاشته شود.

   

   

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه من مسؤول پیگیری هستم و مسؤول اجرا نیستم،تصریح کرد: ما داد مردم را می‌زنیم، سوال نوشتیم، طرح استیضاح وزیر راه را هم امضا کردیم و آنچه که از دست یک نماینده بر می‌آید را انجام داده‌ایم.

   

   

  وی ادامه داد: وضعیت این جاده اسف‌بار است و این را به گوش رئیس جمهور و جهانگیری معاون اول وی هم رساندیم اما وضعیت اعتبارات در کشور نامناسب است.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار