In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۷ | کد خبر : 49877
 • Print Friendly

  در یکی از پادگانهای انگلیس روی داد؛

  تجاوز ۲ نیروی پلیس به همکار زن خود

  بعد از تجاوز این 2 پلیس, این خانم نیمه برهنه، مست و گریان در پادگان توسط همکاران اش پیدا شد.

  تجاوز 2 نیروی پلیس به همکار زن خود

   

   

  به گزارش شرق پرس به نقل از جام نیوز,  دو پلیس نظامی انگلیسی در معرض اتهام تجاوز به همکارشان قرار دارند. آنها ضمن آزار و اذیت جنسی این خانم به وی تجاوز کردند.

   

  بعد از این عمل زشت این خانم نیمه برهنه، مست و گریان در پادگان توسط همکاران اش پیدا شده بود و طبق اظهارات شاهدان عینی وی مدام با گریه فریاد می زده من نمی خواستم، اما آنها سعی در برقراری رابطه با من داشتند.

   

  گویا قبل از تجاوز به وی مقدار زیادی نوشیدنی های غیرمجاز خورانده شده بود. “توماس فولتن” ۲۸ ساله و “جرمی جونز” ۲۸ ساله به اتهام تعرض جنسی به “ماری المنت” دادگاهی شده اند.

   

  این دو متهم در دفاع از خود عنوان کرده اند این رابطه مبنی بر رضایت خود ماری صورت گرفته، اما شواهد و اظهارات شاهدان خلاف ادعای آنها را نشان می دهد.

   

  طبق اظهارات دادگاه بالفورد واقع در ویلتشر انگلیس، سرجوخه المنت دو سال پس از این حادثه درگذشت، بنابراین وی برای رسیدگی به پرونده اش در دادگاه حضور ندارد. این دو سرجوخه هر دو اتهام تجاوز به عنف را انکار می کنند.

   

  “جف بلاک” قاضی این پرونده طی هفته های آتی حکم نهایی خود را صادر خواهد کرد.

   

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار