In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲ - ۱۶:۰۶ | کد خبر : 31724
 • Print Friendly

  با تکمیل زیرساخت ها

  تحویل ۱۶۰ واحد مسکن مهر بهشهر در هفته دولت

  فرماندار بهشهر گفت: با آماده سازی زیرساختهای لازم 160 واحد مسکن مهر شهرستان بهشهر در هفته دولت به متقاضیان تحویل داده می شد.

  160 واحد مسکن مهر بهشهر در هفته دولت واگذار خواهد شد

   

   

  به گزارش شرق پرس محمد تقی نورزاد، روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مهمترین مشکل ما در مسکن مهر بهشهر عدم تزریق سهم آورده متقاضیان و فراهم کردن برخی از زیرساختهای مورد نیاز است.

   

   

  وی با اعلام اینکه زیرساختهای مورد نیاز برای مسکن مهر بهشهر با فوریت در دست اقدام است، یادآور شد: این بخش از کار بر عهده پیمانکار و دستگاههای دولتی است که با فوریت در حال انجام است.

   

  فرماندار بهشهر ادامه داد: بخشی از مسکن مهر، توسط پیمانکاران تکمیل و در اختیار مردم قرار گرفت اما همچنان در برخی از واحدها با مشکل اعتبار روبرو بوده و سهم آورده متقاضیان به پیمانکاران پرداخت نشده است که موجب کندی کار شده است.

   

  نورزاد همچنین به روند ساخت پروژه های مسکن مهر در شهرک امام خمینی (ره) و چیت سازی اشاره کرد و گفت : واحدهای مختلف در حال ساخت در این مجموعه ها در حال تکمیل و آماده واگذاری است که با تزریق آورده متقاضیان، با افزایش سرعت عمل پیمانکاران ساخته و در سریعترین زمان ممکن به متقاضیان واگذار می شود.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار