In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱ - ۱۶:۴۴ | کد خبر : 35006
 • Print Friendly

  تخریب ۳واحد مسکونی و تلف شدن ۳۰راس گوسفند در نکا

  محمدیان همچنان با اشاره به خسارت واردشده در روستای تجرخیل نکا نیز افزود: براثر بارش باران شدید روز گذشته، به سه واحد مسکونی در این روستا خسارت جدی وارد شده است که علاوه بر خسارت به این سه واحد مسکونی، جاری شدن سیل و گل‌ولای در معابر، قطع درختان و ... نیز از دیگر خسارت واردشده به این روستا بوده است.

  تخریب 3واحد مسکونی و تلف شدن 30راس گوسفند در نکا 

   

   

  به گزارش شرق پرس بارش شدید شب گذشته در نکا در مناطق بالادست این شهرستان خسارت‌های مختلفی را برجای گذاشت که در همین راستا، بارندگی در ارتفاعات موجب تلف شدن ۳۰ رأس گوسفند و تخریب سه واحد مسکونی شد.

   

   

   

  بر اساس این گزارش، بارندگی در شب و روز گذشته، موجب آب‌گرفتگی معابر و کوچه‌ها، سقوط درختان، خسارت به واحدهای مسکونی، تخریب پوشش ساختمان و تخریب جاده‌ها و… شد و این نگرانی همچنان ادامه دارد.

   

   

  بخشدار هزارجریب نکا در گفت‌وگوی با فارس، درباره آخرین وضعیت باران شدید و جاری شدن سیل در منطقه هزارجریب نکا گفت: بارش شدید باران در شب و روز گذشته کل بخش هزارجریب نکا دچار آب‌گرفتگی شدید شد و همچنان نیز در حال بررسی خسارت وارده هستیم.

   

   

  محمد محمدیان اظهار کرد: تخریب پوشش ساختمان‌ها در مناطق بالادست هزارجریب نکا، مسدود شدن آب‌راهه‌ها، مسدود شدن راه‌های ارتباطی در منطقه هزارجریب که البته بسیاری از راه‌ها باز شده است، رانش محورهای ارتباطی، جاری شدن گل‌ولای در معابر و کوچه‌ها و راه‌های ارتباطی از جمله این خسارات بوده است.

   

   

  وی افزود:‌ با توجه به اینکه هشدارهای قبلی مبنی بر عدم بیتوته کردن در حاشیه رودخانه‌ها و رعایت مسائل امنیتی، مشکل خاصی در این رابطه نداشتیم، اما در بخش راه‌های ارتباطی و جاری شدن سیل در منازل و معابر، خسارت جدی وارد شده است که اکنون نیروهای مختلف امدادی در منطقه حاضر و برای رفع مشکلات اقدام شده است.

   

   

  بخشدار هزارجریب، با هشدار برای عبور و مرور افراد در محورهای مختلف هزارجریب، بیان کرد: با تلاش همه‌جانبه گروه‌های امدادی، بسیاری از راه‌ها باز شده است، اما راه ارتباطی زنگت همچنان مسدود است و افرادی که قصد تردد در این محور و محورهای مختلف هزارجریب را دارند، به مسائل ایمنی و هشدارهای مأموران راهداری حاضر در منطقه توجه کنند.

   

   

  محمدیان همچنان با اشاره به خسارت واردشده در روستای تجرخیل نکا نیز افزود: براثر بارش باران شدید روز گذشته، به سه واحد مسکونی در این روستا خسارت جدی وارد شده است که علاوه بر خسارت به این سه واحد مسکونی، جاری شدن سیل و گل‌ولای در معابر، قطع درختان و … نیز از دیگر خسارت واردشده به این روستا بوده است.

   

   

  وی درباره آخرین مقدار ریالی خسارت وارده به تأسیسات، منازل و مناطق در هزارجریب نکا، گفت: همچنان در حال بررسی خسارت وارده و پاک‌سازی معابر با همکاری نکاچوب، راهداری، دهیاران و کمک‌های مردمی هستیم و تاکنون میزان خسارت وارده تخمین زده نشده و تا پایان امشب با جمع‌بندی انجام‌شده، اطلاع‌رسانی می‌شود.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار