In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۱ | کد خبر : 67089
 • Print Friendly

  ترکیه بازهم گوی سبقت را از ایران ربود/ اجناس ترک در قفسه های قطری

  ترکیه توانست به سرعت و از طریق حمل و نقل هوایی نیازهای فوری قطر را تأمین کرده و عملاً‌ در این زمینه از ایران سبقت گیرد. فروشگاه‌های قطر اعلام کرده‌اند که ترکیه محصولات غذایی مایحتاج روزانه مردم این کشور را تأمین کرده است...

  ترکیه بازهم گوی سبقت را از ایران ربود/ اجناس ترک در قفسه های قطری

   

  در حالی که کشورهای همسایه قطر با این کشور قطع رابطه کرده و واردات به قطر دچار مشکل است، ترکیه به سرعت جای خالی آنها را پر کرده و عملاً قفسه‌های فروشگاه‌های قطر مملو از محصولات ترک شده است.

   
  به گزارش فارس، به نقل از آناتولی، در پی قطع روابط دیپلماتیک بین قطر و کشورهای همسایه این کشور و مختل شدن واردات کالا و محصولات  غذایی به این کشور حاشیه خلیج فارس ترکیه به سرعت صادرات کالا به این کشور را آغاز کرده و فروشگاه‌های قطر مملو از کالاهای ترک شده است.

  طی هفته گذشته ۴ کشور عربستان، مصر، امارات و بحرین به طور همزمان و به بهانه حمایت قطر از تروریست روابط خود را با این کشور قطع کرده‌اند. در این بین ترکیه از فرصت استفاده کرد و حمایت تمام عیاری را از قطر انجام داد. علیرغم اینکه قطر صادرات گاز بالایی دارد و عملاً نخستین صادرکننده LNG در جهان محسوب می‌شود اما این کشور بخش قابل توجهی از مایحتاج خود را از طریق واردات تأمین می‌کند و در همین راستا عربستان که با این کشور مرز زمینی دارد، خروج هرگونه محموله را از عربستان به سمت قطر ممنوع کرد امارات نیز بارگیری محموله‌ها به سمت قطر در بنادر این کشور را متوقف کرده است.

  ترکیه توانست به سرعت و از طریق حمل و نقل هوایی نیازهای فوری قطر را تأمین کرده و عملاً‌ در این زمینه از ایران سبقت گیرد. فروشگاه‌های قطر اعلام کرده‌اند که ترکیه محصولات غذایی مایحتاج روزانه مردم این کشور را تأمین کرده است در حالی که عربستان واردات محصولات غذایی به قطر را متوقف کرده است مردم این کشور به شدت نسبت به این مسئله ناراحت هستند چرا که معتقدند این اقدام در ماه مبارک رمضان از سوی این کشور همسایه انجام شده است.

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار