In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ - ۱۷:۰۷ | کد خبر : 53577
 • Print Friendly

  خطر همچنان بیخ گوش مردم؛

  تصادف زنجیره ای ۵ خودرو در جاده مشهور گهرباران میاندورود + عکس

  تصادف زنجیره ای 5 خودرو در جاده خطرناک گهرباران شهرستان میاندورود هشداری دیگر برای مسئولان بود تا فکری به حال این جاده غیراستاندارد کنند.

   

   

  به گزارش شرق پرس شنیدن خبر انواع مختلف تصادف در جاده گهرباران میاندورود دیگر برای کسی عجیب نیست, جاده ای که شهرت آن از هر اثر تاریخی و  جاذبه توریستی نیز بیشتر است!

   

   

  تا دلتان بخواهد در این سالها تصادف داشتیم, از مرگ همه اعضای خانواده تا مفقود شدن پای قطع شده در صحنه تصادف!

   

  و اما تصادف زنجیره‌ای نیز جدیدترین هنرنمایی این جاده مرگبار است. البته نمی توان نقش خطای عوامل انسانی را در تصادفات هولناک این جاده نادیده گرفت اما غیر استاندارد بودن جاده و بی تفاوتی برخی از مسئولان امر در وقوع مرگ و میر و خسارات سنگین سوانح نیز انکار ناپذیر است.

   

  به گفته شاهدان عینی لغزندگی جاده و نبود شانه خاکی در این محور موجب برخورد زنجیره‌ای خودروی پیکان، سمند، پراید، پیکان وانت و مزدا در حوالی روستای اناردین بخش گهرباران شد.

   

   

  باید از مسئولان مربوطه پرسید که آیا برای برطرف کردن مشکلات این جاده و جلوگیری از خسارات باید طومار امضاء کنیم و به مسئولان ارشد نظام ارسال کنیم یا اینکه همچنان صبر کنیم و منتظر اقدامی اساسی از مدیران استان باشیم؟

   

   

  تصادف زنجیره ای در جاده مشهور گهرباران میاندورود

   

   

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار