In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۹:۰۰ | کد خبر : 70073
 • Print Friendly

  تصویری از همسر دوم ترامپ و دخترش

  عکس نایاب از همسر دوم ترامپ که 53 سال دارد به همراه دخترش تیفانی را در ادامه مشاهده نمایید...

   

   

  دونالد ترامپ رئیس جمهور و میلیاردر آمریکایی که با اظهارات جنجالی و گاه نژادپرستانه خود، بحث و جدلهای فراوانی را در داخل و خارج از آمریکا به راه انداخته، زندگی پرفراز و نشیبی داشته است.

  نخستین همسر وی، “ایوانا مری زلنیچکوا” یک مانکن اهل چک بود. ترامپ در سال ۱۹۷۷ با ایوانا ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو فرزند پسر و یک دختر است.

  ترامپ پس از جدایی از ایوانا با مارلا ماپلز (از سال ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۹ ) خواننده‌ای که ۱۷ سال از خودش جوان‌تر بود ازدواج کرد. حاصل ازدواج ترامپ با مارلا ماپلز، دختری به نام تیفانی است که اکنون در عرصه مدلینگ فعال است.

  ترامپ پس از جدایی از مارلا ماپلز، مدت کوتاهی با کارلا برونی بود. برونی هم پس از جدایی از ترامپ، با نیکلا سارکوزی که در آن زمان رئیس جمهور فرانسه بود، ازدواج کرد. ترامپ پس از جدایی از همسر دوم، در سال ۲۰۰۵ با ملانیا کناوس مدل اهل اسلوانی ازدواج کرد.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان, در این خبر می توانید عکس نایاب از همسر دوم ترامپ که ۵۳ سال دارد به همراه دخترش تیفانی را مشاهده نمایید.

   

  تصویری از همسر دوم ترامپ و دخترش

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار