In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۲ | کد خبر : 58838
 • Print Friendly, PDF & Email

  تظاهرات مخالفان ترامپ در در آمریکا + تصاویر

  در کالیفرنیا، هزاران دانش آموز و دانشجویان کالج، دست به تظاهرات زده و کلاس ها را تعطیل کردند. تنها در شهر لس آنجلس، صدها جوان در محله 'هال سیتی' گردهم آمدند و شعار 'او رئیس جمهوری من نیست' را سر دادند.

   

  شرق پرس: هزاران شهروند آمریکایی بامداد پنجشنبه به وقت ایران، به خیابان های نیویورک، کالیفرنیا، اورگان، پنسیلوانیا و دیگر ایالت های آمریکا آمدند و علیه رئیس جمهوری آینده این کشور شعار دادند.

   ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه نوشت: در واشنگتن، صدها نفر مقابل کاخ سفید اجتماع کردند. معترضان، ترامپ را نژادپرست، جنسیت گرا و خارجی ستیز نامیدند و برگه هایی در دست داشتند که رویشان نوشته شده بود «ما حرف داریم» و «آموزش برای همه»!
   

   

  در شهرهای شیکاگو، پورتلند، سیاتل و فیلادلفیا نیز تظاهرات های مشابهی برگزار شد.

   

  تظاهرات مخالفان ترامپ در در آمریکا + تصاویر

   

  در شهر نیویورک، معترضان در میدان اتحاد گردهم آمدند و تابلوهایی را حاوی اعتراض به مواضع دونالد ترامپ بود در دست گرفتند.
   

   
  در کالیفرنیا، هزاران دانش آموز و دانشجویان کالج، دست به تظاهرات زده و کلاس ها را تعطیل کردند. تنها در شهر لس آنجلس، صدها جوان در محله ‘هال سیتی’ گردهم آمدند و شعار ‘او رئیس جمهوری من نیست’ را سر دادند.
   

   
  در ایالت اورگان، تظاهرکنندگان با بستن برخی معابر شهر ‘پورتلند’ مرکز ایالت، باعث ترافیک شدید شدند.
   

   
  در ایالت پنسیلوانیا نیز صدها دانشجوی دانشگاه پیتسبورگ در خیابان های اطراف دانشگاه علیه ترامپ تظاهرات کردند.
   

   
  ‘دونالد ترامپ’ نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از حزب جمهوریخواه، روز سه شنبه توانست ‘هیلاری کلینتون’ رقیب دموکرات خود را شکست دهد.
   

   
  مقام های سیاسی ایالات متحده در پس از پایان انتخابات گفتند که برای اتحاد در جامعه آمریکا که به خاطر رقابت های انتخاباتی دچار شکاف جدی شده است، خواهند کوشید.
   
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار