In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸ - ۱۵:۲۹ | کد خبر : 26035
 • Print Friendly

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان میاندورود:

  تعداد ۸ مدرسه از مدارس میاندورود با کمک خیرین مدرسه ساز ساخته شد

  بهروز عرب خزائلی در مراسم تجلیل از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان میاندرود با بیان این که از تعداد 80 مدرسه این شهرستان 8 مدرسه با کمک خیرین ساخته شد تصریح کرد: شهرستان میاندرود دارای 50 خیر مدرسه ساز است.

  تعداد 8 مدرسه از مدارس میاندورود با کمک خیرین مدرسه ساز ساخته شد

   

   

  به گزارش شرق پرس به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران, مدیرآموزش و پرورش شهرستان میاندرود گفت : در سال گذشته حدود ۷۰۰ میلیارد ریال برای بازسازی، بهسازی و هوشمندسازی مدارس میاندرود از سوی خیرین کمک شد.

   

   

   بهروز عرب خزائلی در مراسم تجلیل از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان میاندرود با بیان این که از تعداد ۸۰ مدرسه این شهرستان ۸ مدرسه با کمک خیرین ساخته شد تصریح کرد: شهرستان میاندرود دارای ۵۰ خیر مدرسه ساز است.

   

  وی افزود : هرچه در دستگاه تعلیم و تربیت جامعه سرمایه گذاری شود از هزینه کردن در امر بهداشت، غذا، زندان و پلیس و بزهکاری اجتماعی به شدت کاسته می شود.

   

  وی تصریح کرد: ما اهالی فرهنگ هستیم به معنای شکوه ، عظمت و بالندگی، و آن اقیانوسی آینده اجتماع را می پردازد همین دستگاه تعلیم و تربیت است.

   

  مدیر آموزش و پرورش میاندرود با اشاره به جایگاه و مقام مدرسه عنوان کرد: چه جایی را می شناسید که در آنجا به اندازه مدرسه تحمید، تکبیر، تحلیل و صلوات برخاسته شود. آیا غرس کردن تحمید در جان کودکان غرس نهال بهشتی نیست.

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار