In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ - ۱۶:۲۱ | کد خبر : 53433
 • Print Friendly

  تعرض به زن جوان در بیابان های اطراف تهران

  مردی که با استفاده از لباس فرم و سوار کردن زن جوان در خودرو اش وی را در بیابانهای باقرشهر مورد آزار و اذیت قرار داده بود دستگیر شد.

  تعرض به زن جوان در بیابان های اطراف تهران

   

   
  شرق پرس: مرد ۴۰ ساله شیطان صفت که زن جوانی را در بیابان‌های اطراف باقرشهر مورد آزار و اذیت قرار داده بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

   

  ۲۵ خردادماه پرونده ای مبنی بر آزار و اذیت خانمی به هویت مشخص در کلانتری ۱۷۱ شهید مصطفی خمینی (ره) تشکیل و به دستور شعبه پنجم دادگاه کیفری یک تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلییس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

   

  اظهارات شاکی پرونده

   

  شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ساعت ۱۶:۰۰ از پاسگاه نعمت آباد به مقصد باقرشهر ، به عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودرو پرشیا سفید رنگ شدم که راننده آن فردی حدودا ۴۰ ساله و ملبس به لباس فرم روشن ! بود که در بین راه از مسیر اصلی خارج شد ؛ چندین بار قصد خارج شدن از ماشین را داشتم اما درب های عقب ماشین قفل شده بود تا نهایتا راننده خودرو مرا به بیابان های اطراف برد ؛ با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و سپس در بیابان رهایم کرد و از محل متواری شد.

   

  تحقیقات پلیسی

   

  در تحقیقات از شاکیه ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که وی موفق به خاطر سپردن قسمتی از شماره های پلاک خودرو پژو پرشیا سفید رنگ شده که با بهره گیری از همین اطلاعات اندک ، کارآگاهان موفق به شناسایی دقیق خودرو پرشیا مورد نظر و در ادامه هویت مالک آن بنام “حمیدرضا . خ” ( متولد ۱۳۵۵ ) شدند .

   

  با شناسایی “حمیدرضا . خ” و بررسی سوابق موجود از مجرمین سابقه دار در پلیس آگاهی ، بلافاصله وی به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار پلیس آگاهی مورد شناسایی قرار گرفت ؛

   

   

  بررسی سوابق “حمیدرضا . خ” حکایت از آن داشت که وی در سال های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ نیز دو بار توسط اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر و روانه زندان شده است ./ باشگاه خبرنگاران

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار