In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۸:۰۶ | کد خبر : 52472
 • Print Friendly

  تعطیلات عید فطر در ترکیه به ۹ روز افزایش یافت

  با تائید نخست وزیر ترکیه و با اضافه شدن تعطیلات رسمی روزهای شنبه و یکشنبه در دو هفته، رسما تعطیلات عمومی عید فطر امسال 9 روزه‌ خواهد بود.

   

   

  شرق پرس: مسئولان دولتی ترکیه اعلام کردند تعطیلات عمومی عید فطر در این کشور امسال به ۹ روز افزایش یافت و از شنبه دوم ژوئیه (۱۲ تیر) آغاز می‌شود.

   

  به نوشته روزنامه حریت، قرار بود این تعطیلات به طور رسمی از سه شنبه پنجم ژوئیه (۱۵ تیر) آغاز و پنج شنبه هفت ژوئیه (۱۷ تیر) پایان یابد. اما بنعالی ییلدیریم، نخست وزیر ترکیه اخیرا سندی را امضا کرد مبنی بر اینکه دوشنبه چهار ژوئیه (۱۴ تیر) و جمعه ۸ ژوئیه (۱۸ تیر) نیز جز‌و تعطیلات خواهند بود و به این ترتیب با اضافه شدن تعطیلات رسمی روزهای شنبه و یکشنبه در دو هفته، رسما تعطیلات عمومی عید فطر امسال ۹ روزه‌ خواهد بود.

   

  در همین حال امید می‌رود که این اقدام باعث جذب گردشگران محلی بیشتر در بحبوحه کاهش چشمگیر گردشگران خارجی در ترکیه شود.

   

  عثمان آییک، رئیس فدراسیون هتلداران ترکیه گفت: افزایش مدت تعطیلات عمومی عید فطر به ۹ روز باعث افزایش چشمگیری در تعداد گردشگران محلی می‌شود. امیدواریم تاسیسات گردشگری ما در این تعطیلات عمومی ۹ روزه به نرخ استفاده دلخواه برسند؛ چرا که گردشگران محلی از الان فرصت دارند تا برای تعطیلاتشان برنامه ریزی کنند.

   

  این تغییر در تعطیلات عید فطر امسال همزمان با مشکلات به وجود آمده برای بخش گردشگری ترکیه صورت گرفت. همزمان با افزایش نگرانی‌های امنیتی و ساقط کردن جنگنده روسی توسط ارتش ترکیه، تعداد گردشگران خارجی به ترکیه به پایین‌ترین حد خود در ۱۷ سال اخیر رسید و نسبت به سال ۲۰۱۵ میلادی ۲۸ درصد کاهش داشت./ایسنا

   

   

   

   

 • برچسب ها :
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار