In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۹:۱۹ | کد خبر : 69865
 • Print Friendly

   رئیس کل دادگستری خبر داد؛

  تعطیلی ۱۵۰ کارخانه در استان مازندران

  تقوی فرد با اشاره به اینکه تعطیلی کارخانه‌ها، اشتغال و اقتصاد کشور را تضعیف کرد افزود؛ در حال حاضر 150 کارخانه در سطح استان تعطیل هستند...

  تعطیلی 150 کارخانه در استان مازندران

   

  به گزارش شرق مازندران به نقل از  روابط عمومی دادگستری کل استان مازندران، حجت‌الاسلام محمدعلی تقوی‌فرد در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان، با تاکید بر لزوم اجرای دقیق اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: امروز به‌جای اقتصاد مقاومتی، مقاومت افراد در اقتصاد را شاهد هستیم که نتیجه آن چیزی جز ضرر برای جامعه نخواهد بود.

   

   

  رئیس کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان مازندران با اشاره به برخی قوانین دست و پاگیر موجود دربانک‌ها، افزود: شیوه برنامه‌ریزی برای اقتصاد، موجب دردسر در سیستم اقتصادی شده و امروز هیچ مدیر بانک و کارخانه‌داری را پیدا نمی‌کنید که از وضعیت موجود اقتصادی خود راضی باشد.

   

   

   تقوی‌فرد همچنین با تصریح اینکه خیر همگان در اجرای فرامین مقام معظم رهبری است، بر لزوم اجرای دقیق اقتصاد مقاومتی تاکید و اظهار کرد: در حد امکان از تعطیلی کارخانه‌ها در استان جلوگیری می‌کنیم تا اشتغال از بین نرود.

   

   

  این مقام قضایی با اشاره به اینکه تعطیلی کارخانه‌ها، اشتغال و اقتصاد کشور را تضعیف کرد و موجب خوشحالی دشمنان خواهد شد، خاطرنشان کرد: البته نمی‌خواهیم بانک‌ها هم متضرر شوند و به این مساله نیز توجه ویژه‌ای داریم.

   

   

   رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵۰ کارخانه در سطح استان تعطیل هستند، یادآور شد: دایر بودن و وجود اشتغال در کارخانه‌ها، منافع ملی کشور را به دنبال خواهد داشت و در این زمینه دغدغه جدی داریم.

   

   

  وی همچنین با اشاره به حضور بیش از ۸ هزار مددجو در زندان‌های استان، اظهار کرد: فقط کمتر از نیم درصد زندانیانی که پس از آزادی شاغل شدند، بازگشت مجدد به زندان داشتند که این رقم برای زندانیان آزاد شده بیکار بیش از ۱۵ درصد بوده است.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار