In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۰/۱۸ - ۱۳:۵۶ | کد خبر : 44258
 • Print Friendly

  تعطیلی ۵ قهوه خانه سنتی در مازندران بعلت بدحجابی تعطیل شد

  در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با مظاهر علنی بدحجابی از چندین قهوه خانه سنتی در سطح شهرستان بازدید شد که در این مدت 5 واحد صنفی از قهوه خانه های سنتی در دلیل تخلف پلمپ شده است.

   

   

  شرق پرس: سرهنگ علیرضا قدیمی فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با مظاهر علنی بدحجابی در این شهرستان خبر داده و گفته: این طرح که از چند روز پیش در سطح این شهرستان آغاز شده است، به تعدادی از افرادی که بدون رعایت مسایل شرعی و پوشش طاهری در معابر عمومی ظاهر شده بودند، تذکر داده شد.

   

  وی افزود؛ پلیس بر حسب وظیفه ذاتی باکسانی که امنیت اخلاقی و اجتماعی مردم را به مخاطره می اندازند و همچنین با مظاهرعلنی بدحجابی و بدپوششی که باعث جریحه دار شدن عفت عمومی می شود ، برخورد خواهد کرد. ارائه نکات آموزشی و بیان الگوی واقعی حجاب ، نوع پوشش و بیان فواید حجاب به توجیه شوندگان از دیگر ماموریت های این نیرو بیان کرد. در راستای اجرای این طرح از چندین قهوه خانه سنتی در سطح شهرستان بازدید شد که در این مدت ۵ واحد صنفی از قهوه خانه های سنتی در دلیل تخلف پلمپ شده است.

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار