In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۲ | کد خبر : 54525
 • Print Friendly

  فرماندار بهشهر؛

  تلاش می کنیم شرق مازندران قطب صنعتی شود

  سجادی گفت: با توجه به اینکه شرق مازندران مرکز واحدهای صنعتی و صنایع تبدیلی است تلاش داریم تا این منطقه به قطب صنعتی تبدیل شود که ۳۰۰ هکتار در گلوگاه و یک هزار هکتار در بهشهر در شهرک‌های صنعتی زمین در اختیار قرارگرفته است.

  سید خالق سجادی فرماندار بهشهر: تلاش می کنیم شرق مازندران قطب صنعتی شود

   

  شرق مازندران: سیدخالق سجادی شب گذشته در جلسه هم اندیشی صنعت دام و طیور و صنایع وابسته به امور دام شرق مازندران در مجتمع هوتوی بهشهر افزود: استقرار پست قرنطینه دامپزشکی در شرق مازندران از ضرورت‌های مهمی است که باید در دستور کار قرار گیرد تا از ورود بیماری‌های دامی از استان‌های همجوار به مازندران جلوگیری شود.

  وی با اشاره به اینکه دامداران بخش روستایی از بنیه ضعیف مالی برخوردارند و تهیه واکسن تب برفکی در برخی از موارد برای انان مقدور نیست، یادآور شد: برای همین منظور در سرکشی از روستاها ۳۵ رأس گاو یک دامدار در روستا تلف شد و کاری انجام نشد.

  فرماندار بهشهر با تاکید بر تقویت صنایع تبدیلی در شرق مازندران گفت: این منطقه معدن میوه و محصولات مختلف کشاورزی است که امیدواریم تقویت صنایع تبدیلی در شرق مازندران با قوت دنبال شده و در دستور کار قرار گیرد تا مشکلات این بخش برطرف شود.

  سجادی نداشتن سرمایه در گردش را از مهم‌ترین مشکلات دامداران و مرغداران منطقه اعلام کرد و افزود: ارائه تسهیلات ارزان قیمت به این تولیدکنندگان می‌تواند رشد قابل توجهی در تولیدات و اشتغال داشته باشد که از حداقل بسته‌های حمایتی بی بهره مانده‌اند و محروم هستند.

  وی گفت: بالا بودن نهاده‌های دامی وارداتی نیز از دیگر مشکلات دامداران است در حالی که قیمت دام زنده سال‌ها است که بین ۱۰ تا ۱۰.۵ هزار تومان است و تغییری در آن ایجاد نشده است.

  نماینده عالی دولت در شهرستان بهشهر ضعف نظام بیمه ای را از دیگر مشکلات این بخش عنوان کرد و بیان داشت: براساس اطلاعات واصله تنها ۱۰ درصد از ضرر و زیان وارد شده به کشاورزان، دامداران و مرغداران جبران می‌شود و این مساله توجیهی ندارد و به صرفه نیست.

  به گزارش مهر, سجادی گفت: با توجه به اینکه شرق مازندران مرکز واحدهای صنعتی و صنایع تبدیلی است تلاش داریم تا این منطقه به قطب صنعتی تبدیل شود که ۳۰۰ هکتار در گلوگاه و یک هزار هکتار در بهشهر در شهرک‌های صنعتی زمین در اختیار قرارگرفته است تا صنایع تبدیلی بخش کشاورزی و صنایع وابسته ایجاد شود.

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار