In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ - ۱۷:۲۱ | کد خبر : 42621
 • Print Friendly

  تنبیه دانش آموز توسط معلم لرستانی موجب عذرخواهی وزیر شد

  وزیر آموزش و پرورش با عذرخواهی نسبت به تنبیه دانش آموز توسط معلم الیگودرزی گفت : اداره رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش با این معلم خاطی به شدت برخورد کرده‌است.

  تنبیه دانش آموز توسط معلم لرستانی موجب عذرخواهی وزیر شد

   

   

  شرق پرس: روز گذشته فیلمی در خصوص تنبیه چند دانش‌آموز توسط معلمی در الیگودرز استان لرستان در رسانه‌ها منتشر شد که امروز علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم تقدیر از معلمان پژوهنده برتر که در مدرسه دارالفنون برگزار شد، در واکنش به انتشار این فیلم در پاسخ به خبرنگار ایلنا، گفت: من شب گذشته از طریق صدا و سیما این فیلم را مشاهده کردم و من هم متاثر شدم.
   
   
  وی افزود: عذرخواهی می‌کنم که هنوز چنین اتفاقاتی را در بعضی از مدارس شاهد هستیم و امیدوارم مسیر حرکت و روالی که پیش می‌رود رو به کاهش باشد و به صفر برسد.
   
   
   
  وزیر آموزش و پرورش با تاکید براینکه با معلم خاطی برخورد شده‌است، اظهار داشت: اداره رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش با این معلم خاطی به شدت برخورد کرده‌است و امیدواریم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در مدارس نباشیم.
   
   
  به گزارش ایلنا, فانی در پاسخ به سوال دیگری مبنی براینکه چرا هنوز نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام نشده است، گفت: در این رابطه تمامی کارها انجام شده و منتظر هستیم؛ تکمیل ظرفیت‌ها در استان‌ها انجام شود و پس از آن نتایج را اعلام خواهیم کرد.
   
   
   
   
   
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار