In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸ - ۲۲:۵۰ | کد خبر : 34117
 • Print Friendly

  مدیر کل بهزیستی استان مازندران در گلوگاه؛

  توانمند سازی مددجویان از اولویت های کاری بهزیستی است+تصاویر

  دکتر آرام در دیدار مردمی که در اداره بهزیستی گلوگاه صورت گرفت اظهار داشت: توانمند سازی مددجویان بهزیستی از اولویت های کاری است که باید مورد توجه قرار گیرد .

   

   

   

  به گزارش شرق پرس دکتر آرام در دیدار با مردم و مددجویان شرق مازندران گفت: نگرانی ما در مورد دادن مستمری نیست وقتی زن سرپرست خانواری می تواند و این امکان را دارد که توانمند سازی شود باید شرایطش را ایجاد کنیم که منزلتش حفظ گردد.

   

   

  وی افزود:در سال قبل محدودیتی برای دادن تسهیلات نداشتیم به خصوص در حوزه های اجتماعی هر کسی را معرفی کردند برای دادن تسهیلات اقدام کردیم.

   

   

  دکتر آرام تصریح کرد:فرصت هایی که برای توانمند سازی و ایجاد شرایط مستقل شدن مددجویان وجود دارد را به راحتی از دست ندهیم شرایط اشتغال را مهیا کنیم تا مددجو بازتوان شود و تنها به مستمری ماهانه بهزیستی تکیه نکند و برای حل مشکل مددجویان باید به موقع اقدام کرده مشکلات را شناسایی و درصدد رفع آن برآییم .

   

   

  وی خطاب به کارشناسان اداره بهزیستی گلوگاه گفت:همراه با توانمند سازی اقتصادی باید مددجویان و خانواده هایشان را در زمینه فرهنگی و اجتماعی نیز توانمند کنید .

   

   

  دکتر آرام بیان داشت:پرونده های مددجویانی که نیمه کاره مانده را تا پایان سال به نتیجه برسانید من هم هر کاری که از دستم بر می آید در زمینه اشتغال و توانمند سازی مددجویان انجام خواهم داد.

   

   

  مدیر کل بهزیستی مازندران در گفتگو با گروه همیاران گلوگاه و پس از شنیدن مشکلاتشان ابراز داشت:مسیری را که برای فعالیت تان در پیش گرفتید مسیر خوبی است من نمونه کارهای شما رادیدم کارتان بسیار ارزشمند است اگر شما در کارتان موفق باشید و در آمد خوبی داشته باشید و توانمند شوید و زندگی با کیفیت داشته باشید ما لذت می بریم.

   

   

  در ادامه رسولی رئیس بهزیستی گلوگاه ضمن تشکر از حضور دکتر آرام مدیر کل بهزیستی مازندران در گلوگاه و ملاقات با مددجویان این اداره عنوان کرد:تلاش بهزیستی گلوگاه نیز در زمینه توانمند سازی و دادن خدمات بهتر به گروه هدف این اداره است .

   

   

  وی به بیان در خواستی از مدیر کل مازندارن پرداخت و ادامه داد: در خصوص حق پرستاری مددجویان ضایعه نخاعی این شهرستان و تهیه تخت برای آنان از شما کمک و مساعدت می خواهیم و امیدواریم همچون همیشه توجه ویژه ای به شهرستان گلوگاه و مددجویان این منطقه داشته باشید.

   

   

  در خاتمه دیدار مردمی مدیرکل بهزیستی مازندران و هیات همراه ، رسولی رئیس اداره بهزیستی گلوگاه ،تباکی معاون فرماندار شهرستان در مرکز توانبخشی نشاط گلوگاه حضور یافتند و از نزدیک شرایط این مرکز را بررسی کرده و در جریان ساخت فضای جدید این مرکز قرار گرفتند.

   

   

  تصاویر مربوط به حضور دکتر آرام, مدیرکل بهزیستی استان مازندران در شهرستان گلوگاه را ملاحظه می فرمائید:

   

   

  galogah-behzis3

   

  behzisti-galogah1 

  behzisti-galo2

   

  behzisti-galo5

   

  behzisti-galog5

   

  behzisti-galog6  

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار