In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ - ۱۸:۳۱ | کد خبر : 56913
 • Print Friendly

  شهردار بهشهر؛

  تور رایگان بازدید از جاذبه های گردشگری بهشهر برگزار شد

  شهردار آزموده از برگزاری تور گردشگری رایگان جاذبه های گردشگری بهشهر خبر داد و گفت: هدف از این طرح آشنایی شهروندان با نقاط گردشگری این شهر تاریخی است.

  تور رایگان بازدید از جاذبه های گردشگری بهشهر برگزار شد

  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران) حمید آزموده در گفتگو با مهر اظهار داشت: تور گردشگری رایگان جاذبه های گردشگری بهشهر با هدف بازدید از جاذبه های تاریخی ، میراثی و گردشگری این شهر اجرا می شود تا همه شهروندان با جاذبه های مختلف این شهرستان آشنا شوند.

  وی اظهار داشت: در برپایی این تور گردشگری و با استقرار  دو اتوبوس در پارک ملت بهشهر، صبح امروز برای بازدید و بهره مندی شهروندان، مسافران و گردشگران از جاذبه های گردشگری بهشهر اقدام شد.

  شهردار بهشهر خاطرنشان کرد: شهروندان و گردشگران، در قالب تور گردشگری از جاذبه های گردشگری بهشهر از جمله عباس آباد، غارهوتو، چشمه عمارت و موزه گوهرتپه بازدید می کنند.

  آزموده گفت: برگزاری جشنواره بازی های بومی محلی در پارک مادر هم از برنامه های در دست اقدام برای هفته گردشگری است که طبق برنامه ریزی انجام می شود.

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار