In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ - ۱۵:۴۷ | کد خبر : 53428
 • Print Friendly

  توزیع افطاری پرماجرا کمیته امداد / عزل افراد خاطی + عکس

  در پی انتشار خبری در خصوص افطاری كميته امداد با شناسنامه و كارت ملی، رييس كميته امداد دستور به اخراج كاركنان مسئول در کمیته امداد خوزستان داد.

   

  شرق پرس: کمیته امداد امام خمینی شهرستان باغملک در حرکتی ناپسند و تامل برانگیز با کارت ملی و شناسنامه و اخذ ثر انگشت به روزه داران نیازمند افطاری داد!

   

   

  توزیع افطاری پرماجرا کمیته امداد / عزل افراد خاطی + عکس

   

  عوامل مقصر ماجرای افطاری کمیته امداد برکنار شدند

   

  در پی انتشار خبری در خصوص افطاری کمیته امداد با شناسنامه و کارت ملی، رییس کمیته امداد دستور به اخراج کارکنان مسئول در کمیته امداد خوزستان داد.

   

  عذرخواهی کمیته امداد

   

  روابط عمومی کمیته امداد اعلام کرد:

   

  پیرو انتشار عکسی در شبکه های اجتماعی با مضمون توزیع بسته های غذا و نمایش نابخردانه، اعتمادسوز و خارج از عرف دو تن از همکاران کمیته امداد شهرستان باغملک، ضمن تشکر از حساسیت و واکنش رسانه های گروهی و فعالان فضای مجازی و تقبیح ثبت و انتشار تصویر مورد اشاره توسط افراد مذکور، مراتب عذرخواهی مدیران و همکاران امدادگر کمیته امداد را اعلام نموده و به آگاهی مردم شریف کشورمان می رساند که افراد خاطی به دستور مستقیم رئیس کمیته امداد تعلیق و از سمت خود عزل گردیده و تعیین و تکلیف افراد مذکور به هیات تخلفات اداری استان خوزستان واگذار شده است.

   

   

   

   

   

  پارسینه

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار