In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۱۷ - ۱۷:۵۴ | کد خبر : 29021
 • Print Friendly

  توضیحات سخنگوی نیروی انتظامی در خصوص دستگیری در بنیاد تعاون

  سردار منتظرالمهدی سخنگوی ناجا در پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد دستگیری در بنیاد تعاون نیروی انتظامی گفت: در بنیاد تعاون ناجا انحرافاتی در شرکت های زیرمجموعه آن انجام شد و سیستم های حفاظتی و بازرسی این مساله را سال گذشته به فرمانده وقت ناجا اعلام کردند.

  montazerolmahdi-sardar

   

   

  شرق پرس: سخنگوی ناجا در نخستین نشست خبری خود به عنوان سخنگوی نیروی انتظامی به سوال های خبرنگاران در مورد پروندهای و اقدامات پیش روی این نیرو پاسخ داد.

   

   

   

  سردار سعید منتظرالمهدی در پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد دستگیری در بنیاد تعاون نیروی انتظامی گفت: در بنیاد تعاون ناجا انحرافاتی در شرکت های زیرمجموعه آن انجام شد و سیستم های حفاظتی و بازرسی این مساله را سال گذشته به فرمانده وقت ناجا اعلام کردند.

   

   

  وی با اشاره به اینکه این انحرافات محرز شد، گفت: فرمانده وقت ناجا شخصا پرونده قضایی در این زمینه تشکیل داد و موضوع را پیگیری کرد و در نهایت پرونده به دست قوه قضاییه سپرده شد

   

   

  منتظرالمهدی در مورد فروش نفت در ناجا نیز گفت: در جلسه ای که به این منظور در سال ۹۲ برگزار شد، معاون اول رییس جمهوری، وزیر نفت، رییس خزانه داری، رییس بانک مرکزی و نوبخت سخنگوی دولت و برخی مسوولان نیروی انتظامی موضوع فروش نفت را بررسی و پذیرفته شد که ناجا در زمان دولت قبلی نفتی را بابت جبران کسری بوجه گرفته است.

   

   

  سخنگوی نیروی انتظامی اظهار داشت: پروتکل، اقدامات قانونی و تشریفات در دولت قبلی انجام نشده و مخدوش بود براین اساس قرار شد  در این زمینه نوبخت گزارشی تهیه کرده و به رییس جمهوری ارائه دهد.

   

   

  منتظرالمهدی افزود: با روش دخلی و خرجی که شیوه حسابداری است و برای اصلاح دفاتر حسابداری انجام می شود می توان این موضوع را حل کرد.

   

   

  وی در مورد میزان این رقم گفت: این پول با رقم ارز دولتی در آن زمان ۴۰۰ میلیارد تومان است البته در دهه های گذشته نیز چنین مساله ای در قالب خرید بنز اتفاق افتاده بود./عصرایران

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار