In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۰ | کد خبر : 38805
 • Print Friendly

  توضیحات عربشاهی درباره شکایت افشین پیروانی و اجرای حکم شلاق

  عربشاهی درباره اعلام شدن حکم مجازات شلاق با شکایت افشین پیروانی گفت: من می‌توانستم این حکم را بخرم و یا به آن اعتراض کنم، اما هیچ کدام از این دو مورد را انجام ندادم و به حکم دادگاه تمکین کردم.

   

   

  شرق پرس: پیشکسوت پرسپولیس بیان کرد: من می‌توانستم این حکم را بخرم و یا به آن اعتراض کنم اما هیچ کدام از این دو مورد را انجام ندادم و به حکم قاضی تمکین کردم.
   
   
   
   عربشاهی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران  اظهار کرد: من تمام ماجرا را بازگو کرده ام و با تمام توان  پای صحبت‌هایم ایستاده‌ام.
   
   
   
   حال اگر افشین پیروانی می‌خواهد آن را انکار کند مهم نیست، افشین هم از این کار انجام داده‌اش پشیمان است و من نیز در مصاحبه‌هایم اعلام کرده بودم که پیروانی هم جز خانواده پرسپولیس است و دوست ندارم هواداران به این بازیکن پرخاش کنند.
   
   
   
  وی دلیل شکایت پیروانی از خودش را اینطور اعلام کرد که  بنده از آقای درخشان حمایت کردم و اگر فرصت آن پیش بیاید از همه بازیکنان پرسپولیس دفاع می‌کنم و سینه‌ی خود را سپر آنها می‌کنم من از این حکم‌ها نمی‌ترسم و تنها هدفم آن بود که اعلام کنم من پرسپولیسی هستم و از همه بازیکنان و هواداران این تیم دفاع می‌کنم.
   
   
   
   پیشکسوت پرسپولیس درباره تماس همسر وی به پیروانی بیان کرد: حدود هشت ماه پیش جلسه‌ای در وزارت ورزش و جوانان برقرار شده و علی پروین به من اعلام کرد تا به پیشکسوتان زنگ بزنم و آن ها را به این مراسم دعوت کنم.
   
   
   
  از همین رو همسرم به آن زنگ زد و درخواست حضور در این مراسم را کرد، تنها این موضوع بیان شد و دیگر هیچ مسئله‌ای بیان نشد.
   
   
   
  عربشاهی درباره انصراف پیروانی از شکایتش بیان کرد: آقای پیروانی بر خلاف صحبت‌هایش از شکایت منصرف نشد، زیرا اگر این اتفاق رخ  می‌داد دیگر پرونده مختومه اعلام می‌شد و من اعمال مجازات نمی‌شدم.
   
   
   
  وی درباره اعلام شدن حکم مجازاتش بیان کرد: من می‌توانستم این حکم را بخرم و یا به آن اعتراض کنم، اما هیچ کدام از این دو مورد را انجام ندادم و به حکم دادگاه تمکین کردم.
   
   
   
  وی در پایان افزود: از تمام هواداران پرسپولیس می‌خواهم دیگر این حواشی را ادامه ندهند و دیگر به هیچ کس توهین نکنند.
   
   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار