In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۱ | کد خبر : 27524
 • Print Friendly

  توضیحات نصرالله در خصوص وضعیت سلامتی اش و مصرف آبمیوه

  سید حسن نصرالله در خصوص شایعات در مورد وضعیت سلامتی و نوشیدنی که در سخنرانی ها استفاده می کند گفت: در بعضی از پایگاه‌های اجتماعی به این مسئله که من در زمان سخنرانی آبمیوه می‌خورم اشاره کرده‌اند. خوردن آبمیوه ارتباطی به وضع سلامت من ندارد، بلکه کمک می‌کند تا رطوبت دهان در مدت یک ساعت سخنرانی حفظ شود.

  seyd hasan-nasrolah54

   

   

  شرق پرس: سیدحسن نصرالله گفت: پیش از آنکه به موضوعات اصلی بپردازم، اجازه بدهید به یک مسئله شخصی اشاره کنم. هر از چند گاهی بعضی رسانه‌ها یا پایگاه‌های اجتماعی از فوت یا سکته قلبی یا سکته مغزی یا سرطان من سخن می‌گویند. من ابتدا می‌خواهم به همه اطمینان بدهم که به این مسائل گوش نکنند و چنین مسائلی به هیچ‌وجه صحت ندارد. انتشار چنین مسائلی بخشی از جنگ شایعه‌ها و جنگ روانی و تلاش برای ضربه‌زدن به روحیه است.

   

   
  وی ادامه داد: بدون شک عمر در دست خداوند سبحان است اما از نظر سلامت خود باید بگویم که از هیچ نوع مشکل یا بیماری رنج نمی‌برم. حتی از این نظر که می‌گویند نعمت‌های خداوند را بیان کنید، شکر خدا به خوردن هیچ دارویی نیاز پیدا نمی‌کنم. اما شهادت، قتل یا مرگ فرد در دست خداوند است. پنهان کردن مسئله مرگ یا فوت افراد امکان‌پذیر نیست، هر چند که ممکن است در بعضی مکان‌ها چنین کاری را انجام دهند اما ما چنین کاری نمی‌کنیم.

   

   
  دبیرکل حزب‌الله لبنان همچنین درباره نوشیدنی‌ای که در زمان سخنرانی‌ها مصرف می‌کند، اظهار کرد: در بعضی از پایگاه‌های اجتماعی به این مسئله که من در زمان سخنرانی آبمیوه می‌خورم اشاره کرده‌اند. خوردن آبمیوه ارتباطی به وضع سلامت من ندارد، بلکه کمک می‌کند تا رطوبت دهان در مدت یک ساعت سخنرانی حفظ شود. من به کسانی که در زمان سخن گفتن با هر دو یا سه کلمه باید آب بخورند توصیه می‌کنم که از لیموناد استفاده کنند.

   

   

   

  پارسینه

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار