In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۰۹ - ۱۸:۲۴ | کد خبر : 26142
 • Print Friendly

  توهین رونی کلمن, بدنساز معروف به مسئولان ایرانی

  بهم خوردن برنامه های کلمن باعث می شود تا او در صفحه اینستاگرام خود با انتقاد از مسئولین ایرانی و قرار دادن عکسی از رویداد Grand Opening این گونه بنویسد: ابتدا از همه هوادارانم که آمده بودند من را ببیند و موفق به این کار نشدند عذرخواهی می کنم.

  توهین رونی کلمن بدنساز معروف به مسئولان ایرانی

   

   

  شرق پرس: رونی کلمن آمریکایی که خیلی زود و بی آنکه کلاسهایش در تهران برگزار شود ، به کشورش برگشت در صفحه اینستاگرامش به میزبانانش و آنها که برنامه اش در ایران را به هم زدند ناسزا گفت.
   
   
   
  بدنساز و قهرمان پرورش اندام سرشناس آمریکایی که برای برگزاری دوره آموزشی به ایران آمده بود از بهم خوردن برنامه هایش با لحن زشتی ابراز تاسف کرد.
   
   
   
  کلمن ظاهرا قرار بوده پس از بازگشت به کشورش نمایشی برای طرفدارانش در آمریکا ترتیب بدهد که به دلیل جابجا شدن پرواز، برنامه اش به هم می خورد.
   
   
  همین مساله باعث می شود تا او در صفحه اینستاگرام خود با قرار دادن عکسی از رویداد Grand Opening این گونه بنویسد: ابتدا از همه هوادارانم که آمده بودند من را ببیند و موفق به این کار نشدند عذرخواهی می کنم.
   
   
  آن {….}ها در تهران کاملا برنامه های پرواز من را بهم ریختند. من الان در آمریکا هستم و قطعا شما را خواهم دید./تابناک
   
   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار