In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۲۱:۰۸ | کد خبر : 43156
 • Print Friendly

  روز پرترافیک اعلام حضور؛

  ثبت نام کنندگان حوزه انتخابیه شرق مازندران چه گفتند؟

  با آغاز ثبت نام در حوزه انتخابیه شرق مازندران (گلوگاه, بهشهر و نکا) تنور انتخابات گرمای بیشتری یافت. بیان دیدگاهها و تنوع جریان فکری در بین اشخاص ثبت نام کننده گواهی است بر اهمیت این تک کرسی مجلس که در اختیار مردم سه شهرستان قرار گرفته است.

   

   

  شرق پرس سرویس سیاسی: روز سه شنبه روز پرکاری برای مسئولان حوزه انتخابیه شرق مازندران بود. چراکه تعداد قابل توجهی از فعالین حوزه انتخابیه گلوگاه بهشهر و نکا این روز را برای ثبت نام و بیان دیدگاههای خود در جمع خبرنگاران انتخاب کرده بودند.

   

   

  گزارش خبرنگار اختصاصی شرق پرس از محل نام نویسی کاندیداها در بهشهر را در ادامه بخوانید:

   

   

  دکتر کرم سینا:مشکل امروز جامعه ما اقتصاد است

  دکتر کرم سینا استاد دانشگاه و دکترای اقتصاد است. او که برای شرکت در انتخابات مجلس دهم نام نویسی کرده است می گوید: امروزه مشکل جامعه ما بیکاری ، گرانی و  عدم رشد و توسعه اقتصادی است  اگر می گویم توسعه اقتصادی چون  رشته  تخصصی ام اقتصاد و تصمیم گیری و خط مشی گذاری  عمومی  است و  این توانایی در من وجود دارد که در رابطه با مسائلی که امروزه اقتصاد با آن درگیر است  به عنوان یک کارشناس اقتصادی نظر دهم و  طرح هایی را  در رابطه با اشتغال ،گرانی و مسئله  رشد و توسعه اقتصادی کشور استان و منطقه داشته باشم .

   karamsina-kandid-shargh1

   دکتر سینا  با بیان اینکه در دوره اول انتخابات شورای شهر نکا عضو و رئیس این شورا بوده است و رای دوم مردمی را در این شهر کسب کرده  اشاره می کند: کارشناس اقتصاد هستم و فوق لیسانس مدیریت مالی دولتی و دکتری در امر خط مشی گذاری  و تصمیم گیری عمومی دارم که در راستای مسائل مجلس می باشد.

   

   وی  تصریح می کند: نیاز اصلی جامعه حل مشکلات اقتصادی است که حل آن همه مشکلات را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

   

   دکتر سینا که مولف کتابهای اقتصادی و مقالات اقتصادی هم هست: می گوید برنامه ها و طرح های مختلفی در زمینه های اقتصادی دارم و  به خاطر تخصص ام در حوزه اقتصادی  در صورت رای آوردن می توانم در ده کمیسیون مجلس فعالیت داشته باشم.

   

  وی ادامه می دهد: شعارم در این دوره از انتخابات ولایتمداری،اخلاق مداری،قانون مداری ،مردم باوری به همراه رشد وتوسعه اقتصادی است و این را به عنوان یک اصل  پذیرفته ام  و به آن عمل می کنم .

   

  دکتر برزگرنژاد: خدمات همگانی  در اولویت برنامه های من است

   

  لحظاتی بعد دکتر برزگر نژاد پزشک و فعال سیاسی و فرهنگی  وارد ساختمان  فرمانداری شد و نام نویسی کرد و ی در جمع خبرنگاران گفت:بر خود تکلیف دانستم  برای خدمت به مردم و حل مشکلات جامعه این  مسیر پر پیچ خم را  انتخاب نمایم.

   

  وی که فوق تخصص پیوند کلیه است عنوان کرد: کل جامعه دردمند است با تمام توان آمده ام که به مردم منطقه خدمت کنم  و از دردهای آنان بکاهم.

   

  barzegarnejad-kandid2

  فعال سیاسی شرق مازندران یادآور شد:تمام سرمایه ام در زندگی آبروی من است و دعای خیر پدرم که بدرقه راه من است .هرگز با خود محوری آن را خراب نمی کنم  و نسبت به اقبال مردمی احساس وظیفه میکنم.

   

  دکتر برزگرنژاد  گفت: یک عده در سطح جامعه برا ی خودشان سهم ویژه ای برای اعلام نظر قائل هستند در حالیکه  نظر نهایی را هفت اسفند مردم خواهند داد  و این  مشخص خواهد کرد حرف چه کسی به واقعیت نزدیک تر است.

   

  وی عنوان کرد:  من اقبال عمومی  مردم را  می بینم  و برنامه هایی را برای منطقه در نظر دارم و اولویت برنامه های من خدمات عمومی است که سود آن به همگان برسد.

   

  علی اصغر شفیعی خورشیدی: وظیفه پارلمان قانونگذاری است

   

  علی اصغر شفیعی خورشیدی یکی دیگر از ثبت نام کنندگان امروز بود, وی در جمع خبرنگاران  گفت: دیدگاه ما در حوزه قانونگذاری است و وظیفه پارلمان قانونگذاری است . آمده ایم  قوه قانون گذاری را تقویت کنیم و از حرفه ،تخصص و تجربه مان در امر قانونگذاری استفاده کرده و نظر بدهیم و قوانینی وضع کنیم.

   

  وی ادامه داد: علت ورود من در عرصه انتخابات تشویق دوستان بود که در این عرصه از  تجربه ۲۶ ساله در امر قضایی  و فعالیت های علمی ، پژوهشی و  آموزشی  خود استفاده کنم.

  shafii-kandid51
  فعال سیاسی شرق مازندران و صاحبنظر در حوزه حقوقی افزود: حدود صدو اندی حقوقدان و تحصیلکرده عالی علم حقوق و اهل سیاست بنده را تشویق کردند که ورود پیدا کنم  و سه تن  از روحانیون به نام کشور که در قم مرجعیت دارند  به بنده  گفتند شما حضور پیداکنید و من هم بر حسب احساس تکلیف ورود پیدا کردم.

   

  شفیعی خاطر نشان ساخت: قانونگذاری در باب اقتصاد  ،ایجاد فرصت های شغلی ،گردشگری ، ورزش و  نظارت ضعیف است و من  برای تقویت قانونگذاری آمده ام .

   

  مولف کتابهای حقوقی تاکید کرد: دیدگاه ما تقویت  قانونگذاری، صیانت از قانونگذاری و ارتقا آن  و ذینفع کردن مردم در باب قانونگذاری  است .  هر اندازه  نماینده منطقه  قوی باشد مردم  هم ذینفع خواهند شد .

   

   وی واردات بی رویه ،ورود کالاهای قاچاق از نقاط مرزی کشور  ،بی کیفیت بودن کالا   را از عمده مشکلات موجود خواند و بیان داشت: منطقه ما منطقه  ای کشاورزی و گردشگری است اما  متاسفانه در باب گردشگری  اتفاق  جدیدی نیافتاده و زمینه ها  فراهم نشده است.

   

  شفیعی اظهار داشت: گرایش من اصولگرایی در کنار رهبری است و  با نگاه  تحول گرایی و خروج از مرحله سنتی همراه است.

   

  فعال سیاسی شرق مازندران در خاتمه خاطر نشان ساخت: اجرای طرح ها و برنامه های دولت الکترونیک در قالب برنامه های دولت از طرح های من خواهد بود که پیگیری  میکنم.

   

  آخرین فردی که امروز در حوزه انتخابیه شرق مازندران ثبت نام کرد انسیه امیرخانلو کارشناس ارشد علوم سیاسی بودکه به اتاق نام نویسی رفت و  سومین بانویی بود که در این حوزه برای  ورود به  عرصه رقابت های انتخاباتی نام نویسی کرد  .
  سکینه نوری

   

   

 • برچسب ها : , , , , , , , , ,
 • 
  ۴ نظر برای “ثبت نام کنندگان حوزه انتخابیه شرق مازندران چه گفتند؟”
  1. دانشجو دکتری گفت:

   واقعا جامعه به کسانی مانند دکتر سینا که رشته ایشان دقیقا مرتبط با نیاز روز جامعه و مردم است نیاز جدی دارد انشاالله این دوره مردم شرق مازندران با یاری یکدیگر ایشون رو به مجلس می فرستند .
   من از مردم تقاضا دارم که با دیدی باز به این مسئله نگاه کنند و انتخابی اصلح داشته باشند .

  2. ناشناس گفت:

   امیدوارم اینبار مردم شرق مازندران انتخاب پسندیده ای داشته باشند و دکتر برزگرنژاد را در مجلس دهم ببینیم

  3. قادری گفت:

   بهتر نبود از کاندیدای دیگه شرق مازندران هم مصاحبه می گذاشتید؟

   چرا فقط این سه چهار نفر؟

   • سردبیری شرق پرس گفت:

    سلام
    با تشکر از شما

    لازم به توضیح است, خبرنگار ما دیروز چند ساعت در محل ثبت نام حضور داشت و توانست گزارشی از ثبت نام این چند نفر را آماده کند.

    از آنجا که بی طرفی در انتخابات پیش رو برای رسانه مستقل و مردمی شرق پرس یک اصل محسوب می شود در صورتی که تصاویر و گزارش مختصری درباره اهداف حضور از حضور کاندیدای دیگر به آدرس ایمیل شرق پرس ارسال شود حتما به نحو مناسب منتشر خواهد شد.
    با تشکر سردبیری شرق پرس
    Email:sharghpress@yahoo.com


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار