In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۸ | کد خبر : 26571
 • Print Friendly

  جانبازی که ۲ سال یک لوله جامانده را در مثانه اش تحمل می کرد !

  این جانباز می گوید: بعد از انجام عمل مثانه از 2 سال پیش تاکنون پزشکم فقط برایم آنتی بیوتیک تجویز می‌کند، آنتی بیوتیک‌های خیلی قوی و گاهی تزریقی، گاهی حتی آنتی بیوتیک های گران خارجی برایم تجویز می‌کرد اما درد من کم نشد.

  jarahi

   

  شرق پرس: یک جانباز درد کشیده می‌گوید: ناراحتی مثانه داشتم، ۲ سال پیش نزد یکی از ارولوژیستهای معروف تهران عمل شدم اما از آن زمان مرتب درد و عفونت داشتم تا اینکه هفته گذشته پزشک دیگری با انجام سونوگرافی متوجه شد، جراح قبلی لوله‌ای را در مثانه‌ام جا گذاشته است.
   

   این جانباز ۵۰ ساله داستان دو سال درد و رنج خود را این طور تشریح می‌کند: بنده جانباز دفاع مقدس هستم و سالها ناراحتی اداری مانند سوزش، بی اختیاری ادرار و درد داشتم. خیلی اذیب می‌شدم و کنترلی نداشتم.

   
  وی ادامه می دهد: سالها تحت نظر پزشکان مختلف بودم اما درمان نمی‌شدم و درد و ناراحتی من ادامه داشت، ۴ بار پزشکم را عوض کردم اما آنها فقط آنتی بیوتیک می‌نوشتند و درمان خاصی انجام نشد.
   
  این جانباز ۵۰ ساله اضافه می‌کند: این مشکلات ادامه داشت تا اینکه دو سال پیش در یکی از بیمارستانهای معروف و بزرگ تهران تحت نظر یکی از ارولوژیستهای معروف عمل شدم اما بعد از عمل، درد من به هیچ وجه کم نشد.
   
  وی می گوید: بعد از انجام عمل مثانه از ۲ سال پیش تاکنون پزشکم فقط برایم آنتی بیوتیک تجویز می‌کند، آنتی بیوتیک‌های خیلی قوی و گاهی تزریقی، گاهی حتی آنتی بیوتیک های گران خارجی برایم تجویز می‌کرد اما درد من کم نشد.
   
  این بیمار دردمند اضافه می‌کند: تمام این ناراحتی‌ها ادامه داشت و پزشکان متخصص اورولوژی نمی‌توانستند مشکل من را تشخیص و درمان کنند، تا اینکه مدتی پیش نزد یک متخصص اورولوژی دیگر رفتم که برایم سونوگرافی نوشت و به من گفت که در عمل قبلی تو یک لوله در مثانه‌ات جا مانده و علت درد و عفونت هم همین است و به من گفت که چطور از دو سال پیش پزشکم متوجه این مسئله نشده و چطور توانسته‌ام درد آن را تحمل کنم.
   
  این جانباز ادامه می دهد: حالا پزشک جدیدم قرار است فردا در یکی از بیمارستانهای خصوصی تهران مرا عمل کند و لوله را خارج کند تا درد و ناراحتی من تمام شود./فارس
   
   
   
   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار