In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴ - ۱۸:۲۰ | کد خبر : 38868
 • Print Friendly

  جدیدترین خبر از دستگیری متجاوزین به عنف در قزوین

  رئیس کل دادگستری استان قزوین با اشاره به خبر دستگیری 10 شرور که در منطقه باراجین قزوین مرتکب تجاوز به عنف شده بودند، گفت: چندی قبل پرونده‌ای در این خصوص مطرح شد و متهمان بازداشت و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

   

   

  شرق پرس: انصاری با اشاره به خبر دستگیری ۱۰ شرور که در منطقه باراجین مرتکب تجاوز به عنف شده بودند، گفت: تعدادی از متهمان این پرونده بازداشت شدند و تحقیقات تکمیلی در رسیدگی به این پرونده ادامه دارد.

   

   

  آخرین جزئیات دستگیری اشرار متجاوز به عنف در باراجین قزوین«جمال انصاری» رئیس کل دادگستری استان قزوین، در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به خبر دستگیری ۱۰ شرور که در منطقه باراجین قزوین مرتکب تجاوز به عنف شده بودند، گفت: چندی قبل پرونده‌ای در این خصوص مطرح شد و متهمان بازداشت و تحقیقات از آنها ادامه دارد.
   
   
   
  وی ادامه داد: تحقیقات جامعی در رابطه با این پرونده انجام شده و پرونده در جریان رسیدگی قاطع و دقیق قرار دارد.
   
   
   
  انصاری تصریح کرد: این پرونده تحت عنوان تجاوز به عنف در دادگاه کیفری یک مفتوح و در حال رسیدگی است.
   
   
   
  رئیس کل دادگستری استان قزوین با انتقاد از شایعات مطرح شده مبنی بر تجاوز به دختران مدرسه در این پرونده گفت: این شایعات کذب محض است و قوه قضائیه با متجاوزین به عنف طبق قانون و با جدیت برخورد خواهد کرد.
   
   
   
   
   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار