In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ - ۱۵:۳۴ | کد خبر : 54782
 • Print Friendly

  رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه؛

  جذب ۲۰ خادم افتخاری برای بقاع متبرکه گلوگاه

  فاضلی رئیس اوقاف و امور خیریه گلوگاه گفت: همکاری، هماهنگی و تعامل یاوران وقف می‌تواند جامعه را به‌سمت اقتصاد مقاومتی که وقف یکی از پایه‌های مهم آن در جامعه است، هدایت کند.

  fazeli-oghaf15

   

  شرق مازندران:  محمدحسین فاضلی رئیس اوقاف گلوگاه در همایش یاوران وقف در شهرستان گلوگاه، اظهار کرد: بقاع متبرکه پایگاه مستحکم برای ترویج و تبیین معارف قرآنی، الهی و اسلامی هستند.

  وی با بیان اینکه آرامش، امنیت روحی و روانی را می‌توان در جوار امام‌زادگان و با توسل به این بزرگواران کسب کنیم، افزود: ترویج فرهنگ وقف، حفظ، احیا و شناسایی موقوفات باید از طریق مردمی و عمومی در جامعه گسترش یابد که یاوران وقف در این زمینه مسؤولیت بیشتری دارند.

  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه بیان کرد: همکاری، هماهنگی و تعامل یاوران وقف می‌تواند جامعه را به‌سمت اقتصاد مقاومتی که وقف یکی از پایه‌های مهم آن در جامعه است، هدایت کند.

  این مسؤول با اعلام اینکه وقف یک امر نیک و ماندگار است که هرکسی به این کار مهم توفیق یافت، نام و یاد او در جامعه زنده می‌ماند و ثواب آن همیشه به او می‌رسد، تصریح کرد: اجرای امینانه نیات واقفان وظیفه اصلی و مهم سازمان اوقاف و امور خیریه است که در این راه از تمام قدرت، توان و ظرفیت‌های موجود استفاده می‌کند.

  فاضلی با بیان اینکه شناسایی خیران یکی از وظایف اصلی انجمن یاوران وقف است که آنان را به‌سوی خیرات و مبرات و نیازهای روز جامعه هدایت می‌کنند، اظهار کرد: انجمن یاوران وقف با تبیین نیازهای روز جامعه در ایجاد وقف‌های جدید کمک‌کار اوقاف باشد.
  به گزارش فارس, وی از جذب ۲۰ خادم افتخاری در امام‌زادگان و بقاع متبرکه این شهرستان خبر داد و گفت: خادمان افتخاری با مشارکت در برنامه‌های مختلف از اجر و پاداش دنیوی و اخروی برخوردار می‌شوند.

   

   

 • برچسب ها :
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار