In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۶ | کد خبر : 25244
 • Print Friendly

  جزئیاتی از مرگ دلخراش تعمیرکار پله برقی+ تصاویر

  مدیر مرکز فوریت های پزشکی اصفهان با بیان اینکه این فرد ظاهرا تعمیرکار این سیستم بوده است به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی، بین دستگاه و پله برقی به دام افتاد و بدن وی به دو نیم تقسیم شده بود به طوریکه بالاتنه در زیر پله ها و در عدم دسترسی و پایین تنه بیرون از دستگاه بود.

   

   

   

  شرق پرس: مرگ دلخراش کارگر یا متصدی پل هوایی مکانیزه واقع در خیابان احمدآباد اصفهان، بر اثر شدت جراحات وارده بر فرد و تلاش ماموران اورژانس و آتش نشانی و در نهایت جان باختن فرد بسیاری از مردم را از شنیدن این خبر متاثر کرد.

   

   

  در همین رابطه غفور راستین مدیر مرکز فوریت های پزشکی استان اصفهان در گفتگو با مهر در مورد جزئیات دقیق این حادثه اظهار داشت: در تاریخ ۲۸/۱/۹۴ راس ساعت یازده و ۴۰ دقیقه صبح از اتاق فرمان مرکز فوریت های پزشکی امداد خواهی جهت این حادثه صورت گرفت.

   

   

  وی در ادامه افزود: بلافاصله یکی از کدهای فوریت های پزشکی راس ساعت یازده و ۴۷ دقیقه در محل حادثه که یکی از پل های هوایی عابر پیاده مکانیزه در ابتدای خیابان بزرگمهر، نزدیک به میدان احمدآباد، حاضر می شود.

   

   

  مدیر مرکز فوریت های پزشکی استان اصفهان با بیان اینکه این کارگر فردی حدود ۳۵ ساله بود که ظاهرا تعمیرکار این سیستم بوده است به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی، بین دستگاه و پله برقی به دام افتاد و بدن وی به دو نیم تقسیم شده بود به طوریکه بالاتنه در زیر پله ها و در عدم دسترسی و پایین تنه بیرون از دستگاه بود.

   

   

  وی تصریح داشت: بنابر اظهار تمامی کدهای پزشکی حاضر در محل حادثه به دلیل جراحت بیش از حد، فرد غیرقابل احیا و درمان بوده است.

   

   

  راستین بیان داشت: در این حادثه تلاش تمامی امدادگران از جمله اورژانس و آتش نشانی برای نجات این فرد صورت گرفت.

   

   

  در همین رابطه مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان نیز اظهار داشت: روز پنجشنبه طی یک حادثه بسیار دلخراش، تعمیرکار پل عابر پیاده در نزدیکی فلکه احمد آباد به داخل دستگاه کشش پله کشیده شد و جان خود را از دست داد.

   

   

  وی ادامه داد: در ساعت ۱۱:۳۸ دقیقه صبح در تماس نگهبان پل مکانیزه عابرپیاده عنوان شد که تعمیرکار به داخل دستگاه کشیده شده که نیروها بلافاصله به محل حادثه اعزام و با وجود ترافیک فوق العاده شدید در کمتر از سه دقیقه به محل حادثه رسیدند اما مصدوم در لحظات اولیه جان خود را از دست داده بود.

   

   

  مسعود عنایت در خصوص این حادثه اظهار داشت: بلافاصله نیروهای ایستگاه های ۱، ۴ و ۹ به محل حادثه اعزام شده و تلاش کردند تا با برش و برداشتن پله ها، بدن تکه تکه شده فرد را بیرون بیاورند.

   

   

  وی اعلام کرد: به دلیل وخامت اوضاع و حادثه رخ داده امکان احیاء مصدوم ۳۷ ساله وجود نداشت و علت حادثه همچنان در حال بررسی توسط کارشناسان است.

   

   

  مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان تصریح کرد: عملیات باز کردن پله های دستگاه مکانیزه با شرایط به وجود آمده بسیار سخت بود اما نیروهای آتش نشان توانستند با چندین ساعت تلاش بی وقفه با دستگاه های هیدرولیک و پنوماتیک بخش هایی از پله را باز کرده و بدنه تکه تکه شده فرد حادثه دیده را بیرون بیاورند.

   

   

  marg-pelebargi1

   

    marg-pelebargi3

   

  marg-pelebargi2مهر

   

   

 • برچسب ها : , , , , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار