In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ - ۰:۲۵ | کد خبر : 31530
 • Print Friendly

  جزئیاتی از مرگ کارگر پتروشیمی که مانع از یک فاجعه بزرگ شد+ تصاویر

  شهرام محمدی کارگر پتروشیمی خود را به درون آتش انداخت و با بیرون راندن تمام کارگران و بستن شیر فلکه اصلی، مانع از فاجعه‌ای دردناک و کشته شدن صدها نفر شد.

   

   

   

  شرق پرس: صبح جمعه  ساعت یازده شهرام محمدی که به گفته پزشکان بیش از ۵۰ درصد سوختگی داشت، به دلیل نارسایی اندام حیاتی در بیمارستان شهید چمران تهران درگذشت.

   

  «شهرام محمدی» چند روز پیش در پی آتش‌سوزی در یکی از واحدهای پتروشیمی مارون خود را به دل آتش زد تا دیگران از گزند آسیب مصون بمانند.

   

  پیش از این یکی از نزدیکان شهرام محمدی به آنا گفته بود: «پزشکان می‌گویند او دچار سوختگی ۵۰ درصد یا کمی بیشتر شده است. به هوش هم نیست اما دکترها می‌گویند که در حال کما هم نیست. آنها می‌گویند او را در حالت بیهوشی سبک نگه داشته‌ایم تا وضعش بهبود یابد و ترمیم سوختگی‌هایش بدون تحرک او زودتر انجام شود. شهرام بعد از حادثه به هوش بود و هوشیاری کامل هم داشت.»

   

  او اهل شهر ایذه و از قوم بختیاری منطقه کول‌فرح بود که خود را به درون آتش انداخت و با بیرون راندن تمام کارگران و بستن شیر فلکه اصلی، مانع از فاجعه‌ای دردناک و کشته شدن صدها نفر از کارکنان این واحد پتروشیمی شد.

   

   

  kargar-atash-petroshimi1

   

   

  kargar-atash-petroshimi2

   

   

   

   

   

   

  آنا

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “جزئیاتی از مرگ کارگر پتروشیمی که مانع از یک فاجعه بزرگ شد+ تصاویر”
  1. عسکری گفت:

   خداوند ایشان را در این ماه عزیز رحمت نماید


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار