In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۰:۰۷ | کد خبر : 65199
 • Print Friendly, PDF & Email

  جزئیات آتش سوزی در یکی از مراکز خرید بهشهر / دانش آموزان محبوس نجات یافتند

  رئیس سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بهشهر با اشاره به آتش سوزی یکی از مراکز خرید این شهر گفت: 5 دانش‎آموز نیز در طبقه سوم که آموزشگاه محبوس بودند، که به سلامت از آنجا خارج شدند...

   


  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران) رئیس سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بهشهر گفت: آتش‎سوزی در یکی از پاساژهای این شهر با کمک آتش‎نشانان خاموش شد اما بررسی بیشتر برای جلوگیری از حوادث احتمالی، توسط کارشناسان در حال انجام است. 

   

   

  جزئیات آتش سوزی در یکی از مراکز خرید بهشهر / دانش آموزان محبوس نجات یافتند

   

  حسین سراجی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت : عصر جمعه گزارشی از آتش‎سوزی در یکی از پاساژهای بهشهر جنب تخمه‎فروشی حاج علی داشتیم، هنوز علت این حادثه مشخص نیست و در حال بررسی هستیم و ممکن است به‎دلیل اتصال سیم برق باشد.

   

  وی افزود: شروع آتش‎سوزی از طبقه همکف این پاساژ بوده است که منجر به آتش‎سوزی یا دودگرفتگی به یک واحد بانک و بخشی از ساختمان‎ها و واحدهای اطراف آن شد اما خسارت اصلی به فروشگاه لباس و بانک وارد شد.

   

  رئیس سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بهشهر تصریح کرد: پنج دانش‎آموز نیز در طبقه سوم که کافی‎نت یا آموزشگاه بود، محبوس شده بودند که به سلامت از آنجا خارج شدند.

   

  سراجی در پایان با بیان اینکه برای جلوگیری از حوادث احتمالی، کارشناسان آتش‎نشانی مشغول بررسی هستند، گفت: هیچ فردی در این حادثه دچار آسیب نشد، پس از بررسی و ارزیابی کارشناسان، علت این حادثه اطلاع‎رسانی می‎شود.

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار