In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵ - ۱۶:۱۳ | کد خبر : 31188
 • Print Friendly

  پایان تلخ سفر 2دختر جوان با اتوبوس:

  جزئیات تجاوز شوم راننده اتوبوس به ۲دختر دانشجو در جاده قدیم کردکوی (جاده شاه عباسی)

  با پیاده شدن سایر مسافرین راننده اتوبوس تهران گرگان که افکار شیطانی در ذهنش تنیده بود به این دو دختر جامانده قول می دهد که آنها را تا کردکوی برساند.راننده شیطان صفت برای اینکه نقشه خود را عملی کند از جاده قدیم گرگان کردکوی یا همان جاده شاه عباسی می رود که خلوت بود.

  dastgiri90

  آرشیو

   

   

   

  به گزارش شرق پرس هفته گذشته دو دختر دانشجو اهل کردکوی که با اتوبوس از تهران عازم گرگان بودند ، اسیر نیت شوم دو راننده اتوبوس شده و مورد تجاوز قرار می گیرند.

   

   

   

  دو دختر دانشجو که اهل کردکوی بودند از تهران سوار اتوبوس گرگان می شوند . با توجه به اینکه حرکت اتوبوس ها از تهران به گرگان شب صورت می گیرد این دو نفر خوابشان می برد و وقتی بیدار شدند که اتوبوس به گرگان رسیده بود.

   

   

   

  با پیاده شدن سایر مسافرین راننده اتوبوس که افکار شیطانی در ذهنش تنیده بود به این دو دختر قول می دهد که آنها را به کردکوی می رساند . این راننده برای اینکه نقشه خود را عملی کند از جاده قدیم گرگان کردکوی یا همان جاده شاه عباسی می رود که خلوت بود.

   

   

  نزدیکی های خط روستای بالاجاده که در چند کیلومتری کردکوی قرار دارد اتوبوس به کناری می رود و راننده اتوبوس و همدستانش به زور به این دو دختر در حالی که آنها ممانعت می کردند ، تجاوز کردند.

   

   

  عاملان این هتک حرمت دو نفر بودند که یک نفر آنها دستگیر شده و یک نفر هم متواری شده و گفته می شود قصد دارد از مرز ترکیه به خارج از کشور فرار کند.

   

   

  البته درباره جزئیات این تجاوز  نقل هایی هم حاکی از زد و بند و وعده های راننده ها به این دو دختر و اغفال آنها بوده که اتوبوس بعد از رسیدن به کردکوی مسافرینش همه پیاده شدند و اتوبوس از داخل شهر به سمت روستای بالاجاده رفت و این اتفاق روی داد.

   

   

  در حال حاضر با شکایت این دو دختر مراجع قضایی به دنبال واقعیت موضوع هستند هر چند که فرد فراری همچنان تحت تعقیب قرار دارد.

   

   

   

   

   

  شمال نیوز

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار