In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۲۰:۴۵ | کد خبر : 46959
 • Print Friendly

  جزئیات رابطه جنسی خانم وکیل با پسر ۲۵ ساله در زندان+عکس

  رابطه جنسی این خانم وکیل که قضاوت هم می کند بعد از محکوم شدن این متهم به زندان همچنان ادامه داشته است و همین مسئله باعث مشکوک شدن نگهبانان زندان و نهایتا بر ملا شدن این رابطه شده است.

  جزئیات رابطه جنسی خانم وکیل با پسر 25 ساله در زندان+عکس

   

   

  شرق پرس: این خانم وکیل که در دو دادگاه محلی به صورت نیمه وقت به قضاوت هم می پردازد متهم است با موکل خود که سنش حدود ۲۵ سال است در اتاق ملاقات حضوری در زندان رابطه جنسی برقرار کرده است.

   

  کمیسیون بررسی صلاحیت قضایی میگوید او با موکل ۲۵ ساله خود در اتاقی که جهت ملاقات حضوری برای بررسی پرونده این متهم در زندان برای آنان در نظر گرفته شده بود اقدام به برقراری رابطه جنسی کرده است.

   

   

  شنیده می شود که رابطه آنها حتی بعد از محکوم شدن این متهم به زندان همچنان ادامه داشته است و همین مسئله باعث مشکوک شدن نگهبانان زندان و نهایتا بر ملا شدن این رابطه شده است.

   

  این زن ۲۰ روز وقت دارد تا توضیحی برای این کار به شورای بررسی صلاحیت ارائه دهد اما او همچنان به سکوت خود ادامه داده است. او به طور رسمی متهم به نقض ۴ قانون حرفه ای در زمینه قضاوت است که از آن جمله میتوان به وارد شدن به زندگی خصوصی موکل ، ایجاد رابطه خارج از مسائل حرفه ای با موکل را نام برد.

   

  اگر اتهام وی اثبات شود او به صورت مادام العمر از هردو حرفه خود یعنی وکالت و قضاوت منع خواهد شد. وی در سال ۱۹۸۶ از دانشگاه حقوق والپرازو امریکا فارغ التحصیل شد.

   

   

   

   

   

  ایران ناز

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار