In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۳۰ - ۱۸:۱۳ | کد خبر : 40799
 • Print Friendly

  جزئیات سقوط پهپاد در شوش+ تصاویر

  فرماندار شوش در استان خوزستان با رد شایعه اصابت موشک به این پهپاد گفت:طبق بررسی بعمل آمده پهپادی که روز جمعه در اطراف این شهرستان سقوط کرده داخلی بوده که به دلیل نقص فنی سقوط کرده است.

   

   

   
  شرق پرس: رضا نجاتی عصر شنبه در گفت و گوی با ایرنا افزود:این پهپاد طبق سلسله پروازهای داخلی معمول در حال پرواز بوده که حوالی ساعت ۱۰ صبح روز جمعه در اطراف شهر الوان در بخش شاوور شوش سقوط کرد.

   

  وی اظهار داشت:سقوط این پهپاد هیچگونه خسارت مالی و جانی به دنبال نداشته و از سوی نیروهای نظامی از محل جمع آوری و منتقل شده است.

   

  فرماندار شوش با رد شایعه خارجی بودن این پهپاد گفت:این پهپاد داخلی و در حال ماموریت و پرواز آموزشی بوده که طبق نظر کارشناسان به دلیل نقص فنی سقوط کرده است.

   

  وی با رد شایعه اصابت موشک به این پهپاد، از سایت های خبری که به نقل از وی مطالبی غیر واقع در این رابطه منتشر کرده اند انتقاد کرد و افزود:در این رابطه هیچگونه مصاحبه ای با هیچ سایت و خبرگزاری صورت نداشته و مطالب منتشر شده به نقل از اینجانب صحت ندارد.

   

  پهپاد مذکور حوالی ساعت ۱۰ روز جمعه در روستای بیت فارس از توابع بخش شاوور شهرستان شوش در شمال استان خوزستان سقوط کرد.

   

  به گفته اهالی روستای بیت فارس پهپاد پس از سقوط متلاشی شده است.

   

  روستای بیت فارس ازتوابع بخش شاوور شهرستان شوش می باشد.

   

   

   

  pahbad-shosh15

   

   

  pahbad-shosh16

   

   

  pahbad-shosh17

   

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار